Bezkaunīgs krāpnieks, tēlojot pircēju, testa izbraucienā nozog BMW motociklu (video)


Bezkaunīgs krāpnieks, tēlojot pircēju, testa izbraucienā nozog BMW motociklu (video)

Rīgā, Ķengaragā, kāds vīrietis, tēlojot ieinteresētu pircēju, testa izbraucienā laikā no pārdēvēja nozoga motociklu un noziegumam bija gatavojies, smalki izplānojot katru savu soli, kā iekarot moto īpašnieka uzcītību, vēsta “Degpunktā”.

Ar visai bezbailīgu un bezkaunīgu viltvārdi rīdziniekam Matīsam bija lemts sastapties vakar īsi pirms plkst. 20 Aglonas ielā pie kāda angāra. Matīss vēlējās pārdot savu motociklu, 1996.gadā ražotu “BMW”. Viņš pats potenciālajam pircējām piedāvāja vietu un laiku, kur tikties un pārbaudīt tehniku.

“Pircējs zvanīja, runāja pārsvarā krieviski, centās latviski. Viņš brauca ar sabiedrisko transportu, kas viņam prasīja ilgu laiku, jo laikam, cik es saprotu, viņa labi nepazina Rīgu. Atbrauca, paskatījās, viņš ar bija iepazinies ar informāciju par moci, skatījās, ka ir arī tādas pašas sērijas moči ar siksnām, tad viņš prasīja, kas labāks, kad bremzes mainītas, cik ilgi tehniskā apskate derīga, bija kaut ko apmēram apguvis par konkrēto moci,” stāsta Matīss, atminoties, ka pircējs bija tumšās drēbēs ģerbts, ar sejas masku, prasījis izmēģināt testa braucienu, atstājot Matīsam somu kā garantiju, ka atgriezīsies, bet aizlaidies.

Taču vīrietim ar testa izbraucienu pa teritoriju bija par maz, viņš pagrieza gāzes rokturi un aizlaidās nezināmā virzienā.

Jāpiebilst, ka noziegumam svešinieks bija gatavojies, jo pie Matīsa atstāta mugursoma, kas bija tāda kā garantija tam, ka pircējs nepazudīs. Visticamāk, arī soma bija zagta.

“Soma bija ar mantām, soma bija, visticamāk, zagta, jo tur bija iestumta veca, netīra sieviešu vējjaka, sulas paka un tamlīdzīgi sīkumi,” stāsta Matīss, apzinoties, ka kā ķīlu pirms testa izbrauciena vajadzēja paprasīt no vīrieša dokumentus, piemēram, transportlīdzekļa vadītāja apliecību vai naudu, taču to neizdarīja. Kad garnadzis “ar pilnu gāzi” aizbrauca, Matīss izsauca policiju.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: