Seko mums

Aktuāli

Bērns pārgalvīgi šķērso ielu pie sarkanās gaismas (VIDEO)

Aizritējis pirmais skolas mēnesis. Par spīti bažām, ka skolēni pēc vasaras brīvlaika laukos varētu būt aizmiruši par ceļu satiksmes noteikumiem pilsētā, pirmās skolas nedēļas Rīgā pagāja ļoti mierīgi.

Tomēr, kā informē apdrošinātājs BTA, statistiski tieši septembrī, sākoties skolai, par 11  % pieaug bērnu traumatisms, turklāt visbiežāk bērni traumas gūst ceļu satiksmes negadījumos.

Kāds satraukts aculiecinieks dalījies ar video, kurā redzams, kā divi skolas vecuma bērni Rīgā, Dzelzavas un Gunāra Astras ielas krustojumā, tuvojas ar luksoforu regulējamai gājēju pārejai. Brīdī, kad bērni to ir gandrīz sasnieguši, mainās luksofora gaismas, dodot automašīnām atļauju uzsākt braukšanu. Šajā brīdī viens no bērniem izlemj riskēt un pārskrien ielu ar trīs joslām brīdī, kad automašīnām dota atļauja braukt. Par laimi, otrs bērns saminstinās un, lai arī sākotnēji šķiet, ka sekos savam vienaudzim, tomēr izlemj neriskēt un paliek ielas malā.

Pateicoties autovadītāju vērībai, šis riskantais skrējiens beidzās bez cietušajiem un kalpo kā atgādinājums vecākiem regulāri ar savām atvasēm pārrunāt ceļu satiksmes noteikumus.

video

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top
Hide picture