Seko mums

Dažādi

Benzīntankā mēnešiem ilgi nevarot “normāli” uzpildīt gāzi

foto: skaties.lv

Ķeipenes iedzīvotājs Juris sēdies pie stūres, lai dotos uz vietējos benzīntanku un uzpildītu auto gāzi! Tomēr tik ikdienišķa lieta kā degvielas uzpilde sagādājusi pamatīgas galvassāpes, vēsta raidījums “Bez Tabu.”

“Nekad nevar normāli iepildīt degvielu,” stāsta Juris. Viņš uzskata, ka gāzes iekārta ir saplīsusi. Juris neizprot, kāpēc vairāku mēnešu garumā problēmas nav novērstas. Glāzšķūņa “Dinaz” ir Jurim tuvākais un attiecīgi ērtākais benzīntanks. Tagad nekas cits neatliek, kā mērot teju 50 kilometrus, lai veiksmīgi uzpildītos citur.

Ierodoties konkrētajā benzīntankā, “Bez Tabu” komanda uzrunāja tā pārdevējas, lai saprastu, vai gāzes iekārtu piemeklējušas ķibeles. Viņas norāda, ka nekas neesot saplīsis. Problēma esot tajā, ka klients nemākot pareizi veikt gāzes uzpildi.

“Mēs zinām to klientu. Viņam ir jāmācās “uzpildīties”! Kas tur ir par problēmu? Nekādu problēmu nav. Cilvēks palaiž roku vaļā un neuzpilda līdz galam. Tas esot jau vairāku mēnešu garumā, ka “uzpildīties” neizdodoties. Visi cilvēki “pildās”, bet, kā brauc viņi, viņi nevar “uzpildīties”. Viņi palaiž vaļā roku, tāpēc uzpilde apstājas,”

skaidro veikala pārdevējas.

Spēkratu eksperts Uģis Vītols atgādina, ka auto gāzes uzpildes stacija iekļauta bīstamo iekārtu reģistrā. Pastāv vienoti noteikumi, kas jāievēro ikvienam autovadītājam, degvielu uzpildot. Starp tiem ietilpst pogas turēšana. To nedrīkst atlaist. Tiklīdz pogu atlaiž, gāze vairs nepildās. Iespējams, tieši tas aizmirsies autovadītājam Jurim.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top