Bauskas pusē mīklainos apstākļos mirusi jauna sieviete (video)


Bauskas pusē mīklainos apstākļos mirusi jauna sieviete (video)

Mīklainos apstākļos Bauskas pusē mirusi 29 gadus veca sieviete, kuras ģimene liecina – notikusi nežēlīga slepkavība, taču pagaidām vēl notiek izmeklēšana, vēsta “Degpunktā”.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu Jūlija kopā ar savu meitu atradās mājās – vienā no Dāviņu ciema daudzstāvu ēkas dzīvokļiem. Deviņus gadus vecais bērns naktī dzirdēja, ka kāds klauvē pie durvīm, bet mamma vīrieti nav laidusi iekšā. Pēc neilga laika, kaimiņi jau redzēja Jūlijas mirstīgās atliekas, noguldītas uz trotuāra.

Teju vienlaikus, kad Jūlija zaudēja dzīvību, pārsimt metrus tālāk dega viņas ģimenes malkas šķūnis, kas atrodas saimes viensētā. Sievietes māte Marija nav spējīga notikumus atstāstīt, jo meitas zaudējums ir pārāk smags, bet viņas vīrs, Jūlijas patēvs Igors, cenšas aprakstīt visu, kas tovakar notika.

Krustmāte Natālija saka, ka kāds, visticamāk, aizdedzinot ģimenes šķūni, izvilināja sievieti no dzīvokļa, jo citādi viņa ārā nenāktu.

“Jūlijas mazā meita teica, ka pa nakti kaut kas zvanīja, Jūlija neatvēra durvis. Pēc divām, trijām minūtēm sekoja zvans pa telefonu, ka ir ugunsgrēks, viņa aizskrēja turp, paņēma telefonu un atslēgas no mašīas, bet nepaspēja, viss notika tur,” stāsta Jūlijas krustmāte Natālija.

Radiniece vēl piemetina, ka gūtās traumas neatgādināja kritiena sekas. Bija griezumi sejā un rokās, kas vieš jautāt, no kā tādi varēja rasties?

Avots: skaties.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agris
Agris
4 months ago

Slēdziens-nomira no kovida.

Citi šobrīd lasa: