Bauskā kravas auto uz gājēju pārejas notriec vīrieti


Bauskā kravas auto uz gājēju pārejas notriec vīrieti

5. decembrī Bauskā, Zaļajā ielā, vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli „Mercedes-Benz” un uzbrauca gājējam, kurš šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Negadījumā gājējs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

5. decembrī Jelgavas novada Cenu pagastā uz autoceļa Jelgava – Dalbe sieviete vadīja automašīnu „Volkswagen Crafter” un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa baucamās daļas. Tāpat pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka sieviete, kurai ir spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, vadījusi automašīnu, būdama 2,48 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un kriminālprocess.

3.decembrī pulksten 11:45 Limbažu novadā, Salacgrīvas pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži), vīrietis, vadot automašīnu “Honda”, neizvēlējās drošu un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

4. decembrī Jelgavas novada Zaļenieku pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Passat Variant” un, krustojumā veicot nogriešanās manevru pa labi, nobrauca no ceļa braucamās daļas, uzbrauca krūmam un automašīna apgāzās. Pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka vīrietis pie stūres sēdies, būdams 2,03 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

4. decembrī Jelgavā, Miera ielā, sieviete vadīja automašīnu „Toyota RAV4” pa kreiso ceļa braukšanas joslu un, pārkārtojoties uz labo braukšanas joslu, nedeva ceļu automašīnai „Volkswagen Sharan”, kā rezultātā notika sadursme. Pēc sadursmes automašīna „Toyota RAV4” uzbrauca stāvošai automašīnai „BMW X6” un upes tilta dzelzs margai, to bojājot. Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

4. decembrī Aizkrauklē, Spīdolas ielā, vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu „Audi A6” un nepārliecinājās par manevru drošību, kā rezultātā sabojāja automašīnu „Volvo S60”. Tāpat pārbaudes laikā tikakonstatēts, ka vīrietis ir sēdies pie transportlīdzekļa stūres, būdams 3,37 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākti 2 administratīvo pārkāpumu procesi.

4.decembrī pulksten 10:45 Cēsu novadā, Priekuļu pagastā uz autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši, sieviete, vadot automašīnu “VW Golf”, neizvēlējās drošu un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītāja. Policijā sākts administratīvais process.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: