Seko mums

CSNg

Barona ielas “bedrē” pabijušas jau vismaz 20 automašīnas (VIDEO)

Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, tramvaja sliežu ceļa pārmiju remontdarbu dēļ no 30. septembra līdz 4. oktobrim ir noteikti satiksmes ierobežojumi. Tie daudziem autovadītājiem sagādājuši neparedzētas raizes.

Remontdarbu dēļ slēgta autosatiksme virzienā no Bruņinieku ielas uz Matīsa ielu. Īsi pirms būvbedres uzstādītas vairākas ceļa zīmes “Iebraukt aizliegts”, taču tās daļai autovadītāju paliek nepamanītas, līdz ar to vairākas reizes dienā dienestiem no K. Barona ielas būvbedres nākas celt ārā “uzkārušos” auto.

Kopš būvdarbu sākuma 30. septembrī bedrē “iegāzušās” vismaz 20 automašīnas un to skaits nekontrolējami aug teju pa stundām, radot regulārus satiksmes sastrēgumus.

Sociālā vietne “Pilsēta cilvēkiem” šiem negadījumiem par godu izveidojusi Barona ielas autovadītāju goda sienu, rīdziniekus vienlaicīgi mudinot komentēt K. Barona ielā notiekošo.
Pilsētnieku viedoklis par notiekošo dalās divās frontēs. Vieni apgalvo, ka negadījumus izraisa ceļazīmju trūkums, proti, tās ir par maz un par neizteiksmīgu, savukārt citi visu atbildību noveļ uz autovadītāju neuzmanību.

Rīgas dome informē, ka K. Barona ielas darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas Krišjāņa Barona ielas slēgtajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.
Darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Avots: facebook.com/pilsetacilvekiem/
avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top