Baltijas valstīs turpina palielināties degvielas cenas


Baltijas valstīs turpina palielināties degvielas cenas

Pagājušajā darba nedēļā visās Baltijas valstu galvaspilsētās auga degvielas cenas.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns joprojām bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95. markas benzīna cena un dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā palielinājās par 0,6% un piektdien maksāja attiecīgi 1,274 eiro un 1,174 eiro par litru.

Viļņā 95. markas benzīna cena palielinājās par 1,7% – līdz 1,206 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 2,6% un maksāja 1,176 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95. markas benzīna cena auga par 1,5% – līdz 1,349 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,7% – līdz 1,219 eiro par litru.

Rīgā autogāzes cena pieauga par 5,1% – līdz 0,594 eiro par litru. Savukārt Viļņā un Tallinā autogāzes cena nemainījās un maksāja attiecīgi 0,589 un 0,67 eiro par litru.

Avots: lsm.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
NatoAldis
Newest Oldest Most Voted
Aldis
Guest
Aldis

Tā ir laupīšana.

Nato
Guest
Nato

Kā tas nākas, ka degvielas krātuves pasaulē ir pilnas. Slēdz vairākas naftas ieguves vietas jo vnk nav kur likt degvielu. Tajā pašā laikā ceļas degvielas cenas mūsu valstī. Vai nevajadzētu tiesībsargājošām institūcijām pievērst tam uzmanību vai arī ir uzskats ka tauta samaksas un neko neteiks. Cik var cilvēkus pataisīt par muļķiem kamēr kādi pieliek kabatas pilnas ar n ar naudu un brauc ar w12 bentlijiem. Kauns!!!

Citi šobrīd lasa: