Seko mums

CSNg

Baložos notikušajā avārijā visdrīzāk vainojama neuzmanība (VIDEO)

Otrdien, 1. oktobrī, Baložos, Rīgas ielā, notika smags ceļu satiksmes negadījums, kurā nopietnas traumas guva pusmūža vecuma motocikla vadītājs.

Neilgi pēc pulksten 15.00 Rīgas ielā, netālu no krustojuma ar Purva ielu, motocikla vadītājs sadūrās ar tajā pašā virzienā braucošo “Red Bus” pasažieru mikroautobusu. Pēc sadursmes motocikla vadītājs ieguva politraumu un ķermeņa kaulu lūzumus, taču bija pie samaņas. Notikuma vietā strādāja policija, divas ātrās palīdzības brigādes un, ņemot vērā traumu raksturu, tika pieaicināta arī ārstu-speciālistu brigāde.

Kā raidījumam “Degpunktā” atklāj Valsts policijas pārstāvis, šajā krustojumā ir uzstādīta video novēršana, jo ceļu satiksmes negadījumi tur nav retums. Arī šajā gadījumā video ieraksts spēj sniegt liecību par to, kā notika abu dažādu gabarītu transportlīdzekļu sadursme.

Kā redzams video materiālā, mikroautobusa vadītājs uzsāka veikt pagriezienu pa kreisi. Iebraucot pretējā joslā, mikroautobusa aizmugurē ietriecās motocikls, kura vadītājs, ignorējot mikroautobusa manevru, mēģināja veikt transportlīdzekļa apdzīšanu.

Policijas pārstāvis atzīst, ka šajā gadījumā, iespējams, daļēji vainojams ieradums, jo pasažieru mikroautobusam tikai pavisam nesen mainīts maršruts un līdz tam mikroautobuss šajā vietā turpinājis ceļu taisni. Iespējams, motocikla vadītājs nebija pietiekami vērīgs un nepamanīja pagrieziena signālu, paļaujoties uz to, ka transportlīdzeklis, kā ierasts, turpinās ceļu taisni.

Par notikušo ierosināta krimināllieta. Policijas darbinieks atzīst, ka lietas apstākļu noskaidrošanā vēl ir svarīgi izvērtēt motocikla braukšanas ātrumu un to, cik garš bijis tā bremzēšanas ceļš.

Uzmanību! Attēlos redzami nepatīkami skati!

Avots: Degpunktā
avatar

Jaunākais

To Top