Avārijas rezultātā auto ietriecas ēkas sienā: Ir cietušie


Avārijas rezultātā auto ietriecas ēkas sienā: Ir cietušie
Foto: manaoga.lv

Svētdien, 13.septembrī smaga avārija notikusi Liepājā, Lauku un Bernātu ielas krustojumā. Tur divu automašīnu sadursmē cietuši septiņi cilvēki, informē Madara Šeršņova, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve.

Pagājušās nedēļas nogalē, svētdien Valsts policija pusdienslaikā, ap plkst.12.30 saņemta informācija, ka Lauku un Bernātu ielas krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, krustojumā ar Lauku ielu nepildīja ceļa zīmes “Dodiet ceļu” prasības, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu “Volvo”.

Sadursmes rezultātā automašīnas “Volkswagen” vadītājs nenovaldījis cietušā spēkrata sturi un automašīna ietriecās kādas mājas sienā. Avārijā cietuši gan abu spēkratu vadītāji, gan arī to pasažieri. Vairāki cietusie nogādāti medicīnas iestādē.

Valsts policija sākusi procesu administratīvā pārkāpuma lietā. Pašlaik tiek skaidroti precīzi notikušā apstākļi. Jau ziņojām, ka pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 16 cilvēki, bet viens cietušais gāja bojā.

Avots: Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: