Avārija pie Akropoles – izšauti gaisa spilveni, stikli un izkaisītas auto detaļas


Avārija pie Akropoles – izšauti gaisa spilveni, stikli un izkaisītas auto detaļas

13. janvārī, pie Akropoles, Salaspils ielā varēja vērot pabriesmīgu skatu – sasistas divas automašīnas, pa ceļu auto detaļas un stikli.

“Toyota” vadītājs Vladimirs stāsta, ka apstājies pie sarkanās gaismas, kad atskanējis sitiens. Rezultātā sadursme. Pie otra transportlīdzekļa stūres esot sēdējusi sieviete, kura, acīmredzot, neievēroja ātrumu.

Vladimirs stāsta, ka neesot apstājies strauji. Viss noticis palēnām, – priekšā iedegās dzeltenā gaisma un viņš pakāpeniski nobremzēja. Tad uzreiz sekojis uzreiz sitiens, kas bijis pat ļoti spēcīgs.

Galerija

Otra transportlīdzekļa vadītājai, sievietei, bija šoks. Atbrauca neatliekamā medicīniskā palīdzība, kuru viņš un pārējie avārijas liecinieki izsauc. Pēc tam sieviete, kas izraisīja avāriju, ar savu vīru aizbraukusi mājās nevis uz slimnīcu.

Vladimirs pats tagad palicis bez mašīnas, jo paies krietns laika sprīdis – vismaz divas nedēļas, iekams mašīnu sataisīs.

Avots: skaties.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
KlucisOj
Newest Oldest Most Voted
Oj
Guest
Oj

BMW vainīgs!!!!!

Klucis
Guest
Klucis

Ziema nāk negaidot

Citi šobrīd lasa: