Seko mums

CSNg

Avārija Brīvības ielā: Senioram pie stūres paliek slikti ar sirdi

foto: skaties.lv

Auto nozares aprindās jau sen diskutē par to, ka cienījama vecuma šoferiem veselības pārbaudes būtu jāveic biežāk. Jo reizi pa reizei neobjektīvi novērtēta pašsajūta noved pie nepatīkamām sekām.

Ceturtdien 9.aprīlī Brīvības gatvē, braucot Juglas virzienā, kādam senioram kļuva slikti ar sirdi, kungs zaudēja samaņu un iebrauca priekšā esošā automašīnā. Tās autovadītājs bija pamatīgi pārsteigts par spēcīgo sitienu no aizmugures.

“Priekšā iedegās sarkanā gaisma. Es sāku bremzēt, samazināt ātrumu, lēnam ripojām un pēkšņi sajutu pamatīgu triecienu sev pa aizmuguri. Baigais šoks uzreiz. Izsauca ātro palīdzību, jo tas cilvēks neatdekvāti runāja. Varēja redzēt, ka ir šoks, viņš nevarēja izkāpt no mašīnas,”

stāsta Alvs, Volkswagen vadītājs.

Pie avarējušā seniora pieskrēja negadījuma aculiecinieki, lai noskaidrotu, kas atgadījies. Bija acīmredzams, ka nepieciešama mediķu iejaukšanās.

Šī situācija pierāda, ka ikvienam, jo īpaši cienījama vecuma šoferiem, ir biežāk jāpārbauda veselības stāvoklis, lai pārliecinātos, ka piedalīšanas satiksmē ir droša pašam un apkārtējiem.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
trackback

[…] iepriekš ziņojām par autovadītāju, kas izraisa sadursmi, jo palicis slikti ar sirdi un nav pietiekami bieži pārbaudīts veselības stāvoklis, lai izdarītu parezos secinājumus vai […]


Jaunākais

To Top