Seko mums

Dažādi

Autovadītāju konflikts Kārļa Ulmaņa gatvē: Lietā tiek likts steks (VIDEO)

Ekrānuzņēmums

Vakar, 11.jūnijā Rīgā, Ulmaņa gatvē pie tirdzniecības centra “Riga Plaza” noticis spraigs konflikts starp diviem autovadītājiem, kā rezultātā viens no autovadītājiem paņēmis no mašīnas steku un draudējis.

Kā ziņu portālam sadursme.lv stāsta autovadītājs Nikita Smirnovs, viņš ceturtdien braucis savās gaitās līdz viņa ceļu rupji nogriezusi kāda automašīna un negrasījās Nikitu palaist. Lai ar to vien nepietiktu spogulī arī tika parādīts rupjšs žests.

“Man nogrieza ceļu viens “čalis”. Viņš vienkārši negribēja mani palaist, lai es viņu neapdzītu, bet es tomēr viņu apdzinu un viņš man spogulī parādīja vidējo pirkstu,”

atminas Nikita

Bet ar to vien konflikts nebeidzās un viss aizgājis vēl nedaudz spraigākos toņos, kad Nikita izskāpis no automobiļa un devās noskaidrot situāciju.

Es piebremzēju, gribēju noskaidrot, kas un kā. Viņš teica, ka ir no policijas. Nesaprotu, kas tā par lietu, ja esi no policijas tad vari rādīt vidējo pirkstu?

neizpratnē Nikita.

Konflikta rezultātā rupjais autovadītājs izvilcis zem sava auto sēdekļa paslēpto steku un sācis Nikitam draudēt. Par laimi, konflikts noslāpis, beidzoties bez asinsizliešanām.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: sadursme.lv

40
Izsaki savas domas...

avatar
30
10
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
39
ClimatcagKaralinkacagAvtoDriveRetAiraСергей
Newest Oldest Most Voted
Pienvedējs Guntis
Guest
Pienvedējs Guntis

Viena no interesantākajām lietām ko esmu netā redzējis

miko
Guest
miko

Neesmu policista aizstāvis, vnk.gribu teikt, ka tie krieveļi Rīgā vispār ir lecīgi. Tik naglijus autovadītājus kā Rīgas ielās, citur Latvijā ir grūti atrast. Par visu varītēm vajag apdzīt tevi, neskatoties uz potenciālo avārijas risku, galvenais par mašīnas korpusa tiesu tik priekšā. Un pie luksafora tāpat visi stāv un gaida kopā. Muļķi.

sadas
Guest
sadas

Nebrauc kā tūļa un tādas problēmas nebūs. Rīgā ātri var atrast 10 lēnus lošus dēļ kuriem nekur netiec.

Bums
Guest
Bums

Izlasi savu tekstu!

Džimbo to sadas
Guest
Džimbo to sadas

Tad jautājums, ar kādu ātrumu ir jābrauc pa Rīgas ielām kur nav zīmes, kas atļautu braukt ar lielāku ātrumu par 50km/h? Kāpēc ir jāpārkāpj obligāti ātrums un jābrauc ar 60-70-80km/h, pat neskatoties uz bedraino asfaltu. Kāpēc jāpārkāpj noteikumi un jālauž vēl mašīna? Kas jums, bled trakajiem skrējējiem zeme deg zem kājām? Tāpat Rīgas satiksmē nekur tālāk un ātrāk netiksi šādi braucot.

Nikita lohs
Guest
Nikita lohs

Tas nav Krievs, tas ir DOLBAJOBS, pats naturalakais, Nikita Smirnovs, kuru jau sen vajag aizvert kur talāk no cilvekiem. Tādus tikai slimnīca vai ciemuta turēt.

sergejs
Guest
sergejs

tu losi par krieveliem kad runa bildi ieliec un tu buusi nakamais kas skries zajavu rakstiit gaili

CO-VID-2020
Guest
CO-VID-2020

Да 100% это писал хуторской дегенерат. Из тех, которые вцепляются в руль и с задраной вверх мордой и взглядом испуганой коровы волочатся по левой полосе 40км/ч. Если ты – сельский тормоз,или думаешь, что мир вокруг тебя слишком динамичен, сиди дома с*ка и бойся, или хотябы едь максимально правее, и никто тебя подрезать не будет. Как вам – дегенератам на паузе, это доступнее донести?

Nacist Nacistulis
Guest
Nacist Nacistulis

Vel viens naciks! 🙂

Nacist Nacistulis
Guest
Nacist Nacistulis

Neesi policists. Esi naciks! 🙂

Igor
Guest
Igor

nu, Ņikita, tā vienkārši gāji noskaidrot kas un kā? .. dzirdot Tavus tekstus un intonāciju, skaidrs, ka gāji kašķi meklēt un Tu biji agresors, nevis tas, kas izvilka steku un gribēja atkratīties no pidrilas ar tekstiem “što ti mnje pokazal, tebje ruku v zopu zasunut?”

Igor
Guest
Igor

nabaga nikita aizgaja noskaidrot situaciju bet rupjais avtovaditajs uzbruka ar steku :d
a nikita bija neizpratne un tikai pieklajigi paprasija kas par lietu :d
nikita tev pa purnu biezak vajaga un varbut tad sapratisi ka neesi hozjain uz ielas 😀 😀 😀

Alyx
Guest
Alyx

visi igori iekarsuši 🙂 ka tik ņikitas sitējs nav igors?! 😀

Bums
Guest
Bums

Nikita ir garīgi nelīdzsvarots, tāpēc netika uzņemts policijā. Par fizisku aizskaršanu vajadzēja iešaut ar to steku!

Alnis
Guest
Alnis

Smirnovs atpalicis tirpeklis, lec ārā no savas miskastes lai baigi skaidrotos, žēl, ka otrs viņu nesapūta ar asaru gāzi

Kolja
Guest
Kolja

Tadiem nikitveidigajiem prieksa lidejiem-sukatajiem ar steku pa kobi iedot…

Константин
Guest
Константин

ньикита – наглец и провокатор! Палец ему показали. В жопу он засунет. Уверен, что он сам всех подрезает и потом бряцает балабол. Чтоб ему жилось худо!

Dek
Guest
Dek

Lūk cilvēkam boksa delīrijs

Andrisplx
Guest
Andrisplx

To urlenu nikitu vajadzeja kartigi ar steku nozilinat

Rob4ix
Guest
Rob4ix

No kurienes Nikita vispār ir iedomājies ka šis nepieklājīga is autovadītājs būtu policists😂

888
Guest
888

жалко что он ему по ногам пару раз немочконул

Kidd
Guest
Kidd

Tam Nikitam arī vajadzēja ar to steku iedot pa ķirbi…tāds varonis..

Jānis
Guest
Jānis

Nikita lohs, nedrīkst kāpt ārā no mašīnas un iet skaidrot šādi atiecības, būtu pelnījis sejā gāzi uzreiz kā pienāca klāt.

Madis
Guest
Madis
Первый
Guest
Первый

После 0:24 можно было смело мочить чувака стеком, т.к. является зачинщиком драки.

Tādus krievus vajag sist
Guest
Tādus krievus vajag sist

Tak tas krievs lai pis uz savu Krieviju daun nemāk ne runāt latviski.Dzīvo Latvijā un nemāk pateikt vienu vārdu latviski.

Dima
Guest
Dima

Tu gan esi dauns. 😂

Nacist Nacistulis
Guest
Nacist Nacistulis

Tu pats vairak par dzimto valodu kaut ko zini? Vai smadzenes sadirstas ar fašistu domam! 🙂

Robis
Guest
Robis

Šitie debīlie krieveļi sadomājušies nez ko. Man arī izleca krustojumā priekšā, knapi sabremzējos, lai nebūtu sānā. Parādīju fakuci un, ka lohs. Divi krievu tēvaiņi uzmeta lūpu, ka šos aizskāra. Brauca līdzi, nogrieza ceļu, izleca ārā un bimbāja, ko rādit vidējo pirkstu. Lohs man pa ķiveri ievilka, smirdīgais urla. Laikam būs jāizdomā, kā ar šitādiem idiotiem cīnīties.

Zigmārs Eikins
Member
Zigmārs Eikins

Krievu urlas..

Ggggg
Guest
Ggggg

Pilniba aizstavu to kas paradija videjo , jo bija tadapati situacija . Loti labi ka ar steku deva pa kermeni , jo shitie naglaki nogriezeji neko citu nav pelnijushi…..

Gints
Guest
Gints

Var redzēt kad vecim visu laiku ir kādas problēmas braucot jo steks pa rokai. Normali cilvēki turētu bagāžniekā vai kkur tā nevis salonā. Brauc kā Gailis un ganjau ikpalaikam kāds aizrāda.

Enrik
Guest
Enrik

Gaiłi!

Nenikita
Guest
Nenikita

Fui, līdz sirds dziļumiem pretīgi noskatīties, kā agresors, kurš pats izraisīja saspringtu situāciju uz ceļa, sāk kādam uzbrukt, lai noskaidrotu attiecības, raustīt aiz rokas un pēc tam vēl nabadziņš sūdzas internetā, paralēli reklamējot savu sūda instagram kontu.. nožēlojami. Būtu labāk ar boksu turpinājis nodarboties, nevis mēģinājis netā reklamēt savu infantilismu. Tā vien gribētos tādus pa zemi ar zobiem izvārtīt un aizvest pie galvas daktera.

Елена
Guest
Елена

Позорище

Сергей
Guest
Сергей

Никита, что же ты против чеченского бойца таким дерзким не был, когда тот тебе затрещин отвешивал?

Aira
Guest
Aira

Tas ir braucošo krievu kultūras līmenis, pareizāk sakot, neaudzinātība. Ja prāta nav ar ko izcelties, tad kā primāti- izceļas ar dūru vicināšanu : ” KINKONGI”

AvtoDriveRet
Guest
AvtoDriveRet

Всем добрый день !
Наш клиент делиться опытом как он оформил для себя права на управление лодкой, если Вам хотелось-бы получить права ГИМС, обращайтесь к нашу компанию.

http://moemesto.ru/pravadoxe/link/15149549

Karalinkacag
Guest
Karalinkacag

Друзья, щедро делюсь с вами информацией. Нашла тут сайт, при добавлении на который, мой баннер размещается на всех сайтах находящихся в данной системе, их не много, но они достойные! Есть посещаемые социальные сети и видно, что функционирующие Интернет магазины… Как по мне получить такую рекламу сразу всего за 5 рублей в сутки хороший вариант. Да это ротатор, но метрика стала показывать заходы с этого сервиса и некоторые длятся больше часа с четырьмя зелеными кружками, раньше такого я не замечала. Если что не так, не судите строго, посоветуйте, может я не права? [url=https://karalinka.ru]Добавь свой баннер сразу на множество интересных сайтов, разместив… Read more »

Climatcag
Guest
Climatcag

Друзья, привет!

Монтаж, установка и обслуживание климатической техники. Интернет магазин кондиционеров, заказать установку кондиционера на выгодных условиях можно у нас. Поможем выбрать кондиционер

[url=https://climat-spb.ru]интернет магазин кондиционеров[/url]


Jaunākās

To Top