Autovadītāju ievērībai: vairākās Rīgas ielās noteikti satiksmes ierobežojumi


Autovadītāju ievērībai: vairākās Rīgas ielās noteikti satiksmes ierobežojumi

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Ierobežos satiksmi Ieriķu ielas un Kastrānes ielas krustojumā

Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem no 25.oktobra līdz 3.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ieriķu ielas un Kastrānes ielas krustojumā.

Slēgs satiksmi Vībotņu ielā

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Imantā no 26.oktobra līdz 15.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Vībotņu ielā.

Ierobežos satiksmi Augusta Deglava ielā

Saistībā ar seguma atjaunošanas remontdarbiem no 26.oktobra līdz 29.oktobrim, no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.40, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augusta Deglava ielā, posmā un virzienā no Lapsu ielas līdz Nīcgales ielai.

Ierobežos satiksmi Piedrujas ielā

Saistībā ar seguma atjaunošanas remontdarbiem no 26.oktobra līdz 29.oktobrim, no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Piedrujas ielā, posmā un virzienā no ēkas Piedrujas ielā 15 līdz ēkai Piedrujas ielā 7b.

Ierobežos satiksmi Lubānas ielā

Saistībā ar elektroapgādes izbūves darbiem no 28.oktobra līdz 30.oktobrim, no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lubānas ielā, 50 metru garā posmā no Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielas virzienā uz Kupriču ielu.

Slēgs satiksmi Ģetrūdes ielā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 1.novembra līdz 12.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ģertrūdes ielā, posmā no Akas ielas līdz Brīvības ielai.

Ierobežos satiksmi Krasta ielā pie estakādes uzbraukšanai uz Lāčplēša ielas

Saistībā ar montāžas darbiem no 27.oktobra plkst. 20.00 līdz 28.oktobra plkst. 6.00, un no 28.oktobra plkst. 20.00 līdz 29.oktobra plkst. 6.00, un no 29.oktobra plkst. 20.00 līdz 30.oktobra plkst. 6.00 tiek ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā pie estakādes uzbraukšanai uz Lāčplēša ielas (virzienā no pilsētas centra).

Ierobežos satiksmi Brīvības gatvē

Saistībā ar ūdensvada pievada izbūves darbiem no 1.novembra līdz 9.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē, pie ēkas Brīvības gatvē 207.

Esplanādē sāksies gājēju celiņu atjaunošana

Esplanādē sākti sagatavošanās darbi, lai veiktu  parkā ieplānoto  gājēju celiņu bruģa atjaunošanu, informē Rīgas domes Mājokļu un vides departaments.

Būvnieki izvieto nožogojumu tajā  parka daļā, kurā remontdarbi norisināsies vispirms. Jau otrdien, 26. oktobrī,  sāksies darbi  gar Kalpaka bulvāri pusaplī ap Latvijas Mākslas akadēmijas ēku, kas ir projekta pirmā zona.

Pēc tam seguma maiņa turpināsies vēl divās parka zonās – sākot no Kalpaka un Brīvības bulvāra stūra gar strūklakām un soliņiem līdz par Raiņa piemineklim.

Būvdarbus Esplanādē veiks SIA” Roadeks”. Pie darbu norises vietām parkā  tiks izvietotas īpašas  informatīvas zīmes.

Jau vēstīts, ka Rīgas pašvaldība plāno veikt Esplanādes gājēju celiņu seguma atjaunošanu, kam piešķirts kopējais finansējums aptuveni 800 000 eiro apmērā. Ņemot vērā parka kopējo platību un stāvokli, pašvaldība paredzējusi sākt darbus gājēju celiņu seguma atjaunošanai trijās no septiņām parka zonām, atbilstoši piešķirtajam finansējumam.

Esplanāde ir daļa no UNESCO pasaules kultūras mantojuma. Veicot seguma maiņas darbus parkā netiks aizskartas vai bojātas esošās kultūras vērtības.  Liels solis pretī mērķim, uzlabojot Esplanādes vizuālo tēlu, ir  jauna un vienāda betona bruģakmens segumu ieklāšana uz  gājēju celiņiem līdzšinējo vienpadsmit  dažādo un gadu gaitā nolietoto  vietā.

Avots: riga.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: