Seko mums

Dažādi

Autovadītājs reibumā cenšas apmānīt policistus, ielecot “BMW” aizmugurējā sēdeklī

foto: skaties.lv

Kāds dzērājšoferis, ieraugot policistus, nolēmis kļūt “neredzams”, vai varbūt, cerējis, ka likumsargi noticēs stāstam, ka auto vadītājs vienkārši izgaisis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Neilgi pirms pusnakts Daugmales centrā mītošo ļaužu pacietības mērs bija pilns un viņi lūguši policijas palīdzību, lai tiktu galā ar pilsētiņā spietojošajiem jauniešiem – tie, ar vairākiem automobiļiem nepārtraukti vizinājušies pa pilsētu, ik pa brīdim piestājot un vietējos iepriecinot ar dārdošu mūziku, kas nebūt neuzlaboja naktsmieru.

“Izbraucām uz izsaukumu. Tuvojoties bibliotekai mēs pamanījām aizdomīgu automašīnu, kas ļoti lēnām brauca pretī mums un nogriezās pie bibliotekas. Mēs arī braucām tai pakaļ. Apstājoties blakus šim auto bija skaidri redzams, ka blakussēdētājs sēž savā vietā, bet šoferis ieleca aizmugurējā sēdeklī,”

stāsta Lauris Kazāks, Reģionālās pašvaldības policijas kārtībnieks.

Acīmredzami iereibušais vīrietis, kuru policisti vēl tik tikko bija redzējuši pie “BMW” stūres atteicies atzīties, ka pilotējis auto, kā arī nav vēlējies iepūst alkometrā, tādēļ, Reģionālās pašvaldības policijas vīri, kopā ar ceļu policistiem devušies uz ekspertīžu centru, kurā vīrietis gan piekritis nodot asinsanalīzes. Tās uzrādījušas, ka šoferis pie stūres sēdies gandrīz divu ar pusi promiļu reibumā.

Vīrietim draud četrus garus gadus ilgs kājāmgājēja statuss, kā arī tūkstošos mērāmi izdevumi, kas saistīti ar šī vakara “veikumu”.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top