Seko mums

CSNg

Autovadītājs notriec sirmgalvi un neizsauc Neatliekamo medicīnisko palīdzību

foto: skaties.lv

Rīgā Saharova ielā pie 8. poliklīnikas notika negadījums. Kāds autovadītājs, braucot apakaļgaitā notrieca pa ietvi ejošu sirmu kundzi. Pēc tam ar gūtajām traumām sirmo kundzi autovadītājs aizveda uz māju un aizbrauca, neatstājot kontaktinformāciju, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Diemžēl nedz automašīnas numurus, nedz marku un autovadītāja seju kundze neatceras. Par notikušo sirmgalves radi uzzināja tikai nedēļu vēlāk, kad cietusī vairs nevarēja izturēt sāpēs rokā, jo, lai netraucētu un nesatrauktu ģimenes locekļus, atgadījums tika noklusēts. Taču kundzes mazmeita nojauta, ka noticis kas slikts, jo apciemojot vecmāmiņu, pamanīja, ka viņai ir uzpampusi roka.

foto: skaties.lv

“Labi, ka viņai līdzi biji tādi ratiņi, kurus parasti cilvēki gados vadā līdzi. Tas vadītājs, kāds onkulis, visticamāk, braucot atpakaļgaitā, uzbrauca virsū ratiņiem. […] Ratiņi pastūma viņu, un viņa nokrita uz asfalta. Kā viņa stāsta, vadītājs uzreiz novietoja automašīnu citā vietā, kur vajadzēja. Cilvēki sapulcējās. Viņai, protams, šoks, taču gāja mierīgi. Viņai ir plīsums rokā, traumēti ceļi. Visa roka zila, pirkstus nevar pakustināt, roka ir ieģipsēta,”

situāciju skaidro kundzes mazmeita, Jūlija.

Kundzes mazmeita, Jūlija apsver doties uz policijas iecirkni un rakstīt iesniegumu, kaut ar sievieti māc šaubas, ka policija atradīs vaininieku. Tādēļ Jūlija lūdz negadījuma aculieciniekus atsaukties un viņai ziņot personīgi pa tālruņa numuru: 29454492. Vairāk par notikušo uzzini raidījuma “Degpunktā” sižetā.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top