Autovadītājs, nesavaldījis pilnpiedziņas spēkratu, ietriecas divās automašīnās


Autovadītājs, nesavaldījis pilnpiedziņas spēkratu, ietriecas divās automašīnās
foto: skaties.lv

Sestdien, 29.augustā 11. novembra krastmalā apvidus “BMW” vadītājs neesot varējis savaldīt savu pilnpiedziņas auto, tādējādi vīrietis iebraucis pretējā joslā un frontāli ietriecās “Audi” un “Volkswagen” automašīnās, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Sestdienas pēcpusdienā, redzot 11. novembra krastmalā notikušo avāriju cilvēkiem varēja rasties jautājums, kā šāds ceļu satikmes negaījums vispār varēja atgadīties. Kā raidījums vēsta, atbilde šai situācijai ir pavisam vienkārša: “pārāk liels ātrums un nespēja savaldīt savu pilnpiedziņas auto”.

“BMW” vadītājs devās no Pārdaugavas virzienā uz centru, šķērsojot tramvaja sliedes. Sākumā tas aizķēra “Volkswagen”, bet pēc tam ”Audi”. Aculiecinieki gan stāstīja, ka cietušo šajā avārijā neesot un ievainojumus neviens nav guvis. Vairāk uzzinis, skatoties raidījuma “Degpuntā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected]. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: