Seko mums

Amizanti notikumi

Autovadītājs nepiekrīt fotoradarā fiksētajam ātrumpārkāpumam

2019. gada janvārī plkst. 15.17 uz autoceļa Rīga – Daugavpils, braucot Daugavpils virzienā, 116,9. kilometrā, autovadītāju Arni fiksēja fotoradars, kas norādīja, ka vadītājs pārkāpis atļauto ātrumu – 70 km/h. Vadītājs pats uzskata, ka attēls ir montēts, jo ātrumu nav pārsniedzis.

Šoferi sagaidīja izbrīns, kad uz elektronisko pastkastīti tika atsūtīts policijas soda protokols par ātrumpārkāpumu. Pārkāpums fiksēts 2019. gada janvārī plkst. 15.17 uz autoceļa Rīga-Daugavpils, braucot Daugavpils virzienā, 116,9. kilometrā. Arņa automašīnu liktenīgajā dienā iemūžina fotoradars pie šosejas malā esošās “Liepkalnu” kafejnīcas Pļaviņu novadā. Šajā vietā atļautais braukšanas ātrums ir 70 kilometru stundā, bet protokolā norādīts, ka Arnis pēcpusdienā Daugavpils virzienā it kā traucies ar ātrumu 91 kilometrs stundā. Atrēķinot iekārtas iespējamo kļūdu, ātrums pārsniegts par 18 kilometriem stundā. Sods – 40 eiro.

Šoferis pat aizbrauc klātienē aplūkot “pārkāpuma” vietu un pamana vairākas nesakritības ar protokolā redzamo attēlu.

“Spriežot pēc riteņu ēnām, automašīnas fotogrāfija tikusi uzņemta citā vietā, citā autoceļā un citā kustības virzienā. Citiem vārdiem sakot, no Pļaviņu fotoradara attēla ir pielikta augšējā daļa, kur var redzēt sadalošo strīpu, un apakšējā daļa ir ar manu auto, kā arī teksts protokolā ir mainīts.”

Autovadītājs Arnis

Apstiprinājumu tam, ka fotoradara protokolā pievienotais attēls ir falsifikācija, Arnis saņem Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācijā.

Šoferis, kurš apsūdz likumsargus dokumentu viltošanā, uzskata, ka tās varētu būt sekas kādam konfliktam ar viņa kaimiņu, kurš esot specvienības pārstāvis.

Arnis sodu ir nomaksājis, taču vēlas publicēt notiekošo, lai brīdinātu sabiedrību.

Avots: BezTabu skaties.lv
avatar

Jaunākais

To Top