Seko mums

Amizanti notikumi

Autovadītājs nepiekrīt fotoradarā fiksētajam ātrumpārkāpumam

2019. gada janvārī plkst. 15.17 uz autoceļa Rīga – Daugavpils, braucot Daugavpils virzienā, 116,9. kilometrā, autovadītāju Arni fiksēja fotoradars, kas norādīja, ka vadītājs pārkāpis atļauto ātrumu – 70 km/h. Vadītājs pats uzskata, ka attēls ir montēts, jo ātrumu nav pārsniedzis.

Šoferi sagaidīja izbrīns, kad uz elektronisko pastkastīti tika atsūtīts policijas soda protokols par ātrumpārkāpumu. Pārkāpums fiksēts 2019. gada janvārī plkst. 15.17 uz autoceļa Rīga-Daugavpils, braucot Daugavpils virzienā, 116,9. kilometrā. Arņa automašīnu liktenīgajā dienā iemūžina fotoradars pie šosejas malā esošās “Liepkalnu” kafejnīcas Pļaviņu novadā. Šajā vietā atļautais braukšanas ātrums ir 70 kilometru stundā, bet protokolā norādīts, ka Arnis pēcpusdienā Daugavpils virzienā it kā traucies ar ātrumu 91 kilometrs stundā. Atrēķinot iekārtas iespējamo kļūdu, ātrums pārsniegts par 18 kilometriem stundā. Sods – 40 eiro.

Šoferis pat aizbrauc klātienē aplūkot “pārkāpuma” vietu un pamana vairākas nesakritības ar protokolā redzamo attēlu.

“Spriežot pēc riteņu ēnām, automašīnas fotogrāfija tikusi uzņemta citā vietā, citā autoceļā un citā kustības virzienā. Citiem vārdiem sakot, no Pļaviņu fotoradara attēla ir pielikta augšējā daļa, kur var redzēt sadalošo strīpu, un apakšējā daļa ir ar manu auto, kā arī teksts protokolā ir mainīts.”

Autovadītājs Arnis

Apstiprinājumu tam, ka fotoradara protokolā pievienotais attēls ir falsifikācija, Arnis saņem Latvijas Neatkarīgo ekspertu asociācijā.

Šoferis, kurš apsūdz likumsargus dokumentu viltošanā, uzskata, ka tās varētu būt sekas kādam konfliktam ar viņa kaimiņu, kurš esot specvienības pārstāvis.

Arnis sodu ir nomaksājis, taču vēlas publicēt notiekošo, lai brīdinātu sabiedrību.

Avots: BezTabu skaties.lv

4
Izsaki savas domas...

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EdžusVolodimirs LielaisVārdsDzintars Rudzītis Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Dzintars Rudzītis
Member
Dzintars Rudzītis

Ev, čali, kur autsauce uz Bez Tabu, skaties.lv??

Edžus
Guest
Edžus

Ticu, ka varētu būt piemēroti nelikumīgi sodi. Šī nav vienīgā vieta pasaulē un gadījums. Man pēdējos divos gados Vācijā tika iedots sods par ātruma pārsniegšanu, polim kurš brauc arī katru gadu par to pašu trasi ir piemērots sods. Zīmīgi, ka vienā vietā abiem, ar vienādu parsniegto ātrumu. Sakritība? Būtu miljonārs, varbūt varētu kļūt par miljardieri tiesajoties. Čakarē kā var un ne tikai Latvijā!

Volodimirs Lielais
Member
Volodimirs Lielais

Kaut kāds fufels………saņēmis apstirinājumu,ka foto viltots,bet sodu tomēr samaksā…:):):):):)

Vārds
Guest
Vārds

Tam cietušajam putni galvā. CSDD jau pateica, ka radars ne tikai bildē bet arī filmē tā kā pat ja kādam nebūtu ko darīt un kaut ko montēt tad video jau nu nebūtu laika montēt. Kas viņš kāds princis kuru vajag iegāzt.


Jaunākais

To Top