Seko mums

Dažādi

Autovadītājs, neievērodams pašizolāciju, mēģina aizbraukt ar bloķētiem auto riteņiem

Rīgā, Matīsa ielā, pretī veikalam “Bērnu pasaule” gaišā dienas laikā kāds vīrietis uz ielas sacēla pamatīgu traci. Viņš bija gribējis iesēsties savā automašīnā un doties dienas gaitās, tapēc ignorēja faktu, ka uz viņa transporta riteņiem uzlikti bloķētāji, vēsta raidījums “Degpunktā”.

To laušanas troksni dzirdēja arī kāda vietējās iestādes darbiniece, kura skaidroja, ka autovadītājs neapmaksāja stāvvietu un ignorējis soda kvītis. Bloķētājus neatkabinājis, viņš iesētās pie “Volkswagen” stūres un uzsāka braukšanu. Pāris metrus vēlāk viņu apturēja policija. Izrādās braucējs bija ignorējis vēl kādu būtisku aspektu, kas viņam liedza atrasties uz ielas.

“Sarunas gaitā viņš arī kaut kādos brīžos deva mājienus, lai viņam pārāk netuvojas, jo viņš ir nesen atgriezies no Lietuvas, un pēc viņa paša teiktā, viņam ir saslimšanas pazīmes,”

skaidro Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis, Toms Sadovskis.

Par pašizolācijas neievērošana policija ir uzsākusi administratīvo lietvedību. Ņemot vērā, ka sarunas gaitā vīruss varēja tikt pārnests arī uz likumasargiem, konkrētie inspektori uz darbu pagaidām neies.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top