Seko mums

Dažādi

Autovadītājs izlec no auto un aizbēg no alkohola pārbaudes

Ekrānuzņēmums / LTV ziņu dienests

Svētdien, 21. jūnijā pa Babītes mežiem Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policijas bataljona inspektori vairāk nekā stundu centās noķert autovadītāju, kurš aizbēga no alkohola pārbaudes, vēsta LTV ziņu dienests.

Uz Rīgas apvedceļa netālu no Babītes 21. jūnija rīts bija sācies mierīgi. Policija veica reidu, kura laikā autovadītāji piebremzēja pie likumsargiem un iepūsdami mērierīcē, pierādīja, ka pie stūres nav sēdušies alkohola reibumā. Taču kādas gados jauns “Toyota” vadītājs, ieraugot gaidāmo pārbaudi, nobijās un strauji nobremzēja. Pēc tam viņš izlēca no mašīnas un metās bēgt no likumsargiem. Policisti neapmulsa un zibenīgi steidzās notvert autovadītāju.

Jaunais autovadītājs iebēga krūmos, atstādams mašīnā līdzbraucēju un uztraukušos suni. Pēc pasažieres alkohola pārbaudes varēja secināt, ka sieviete nav dzērusi un ar dokumentiem arī viss bijis kārtībā. Tik vien kā sievietei bija liels šoks par autovadītāja bēgšanu.

“Mežs ir ļoti biezs. Apmēram stundu centāmies apsekot teritoriju. Veiksme šoreiz bija iespējamā pārkāpēja pusē. Ja tur arī bija kāds administratīvais pārkāpums, tad jebkurā gadījumā mēs viņu arī partraucām,”

informē Raivo Oņegins, RRP ceļu policijas Bataljona 4.rotas jaunākais inspektors.

Inspektors arī piebilst, ka līdzbraucējai bija jāuzraksta paskairojums norādot arī personas vārdu un uzvārdu. Likumsargi tālāk sastādīja dienesta ziņojumu un nodeva materiālu personu meklēšanas grupai.

Pārbaudot aizbēgušā autovadītāja personību, neuzrādījās neviens likuma pārkāpums. Dažu stundu laikā vienā reidā var parbaudīt aptuveni 2000 autovadītāju.

Noslēdzies «Gaismas ceļš» apkārt Latvijai

Vairāk nekā stundu šodien pa Babītes mežiem Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policijas bataljona inspektori ķēra autovadītāju, kurš aizbēga no alkohola pārbaudes. Lai gan viņu notvert neizdevās, vismaz iespējamais apdraudējums tika pārtraukts. Kopā šodienas pārbaudēs atklāti četri dzēruši autovadītāji, kuri turpmāko pusgadu vai ilgāk pie stūres sēsties nedrīkstēs. Valsts policija

Gepostet von LTV Ziņu Dienests am Sonntag, 21. Juni 2020
Avots: LTV ziņu dienests

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
hahaMaksisKrolls
Newest Oldest Most Voted
Krolls
Guest
Krolls

Pēc svētkiem no rīta pārbaudīt ir tikai un vienīgi naudas kāšana. Pārbaudīt vajag vakarā , bet nu tad jau pašiem jāsvin…

Maksis
Guest
Maksis

Puse no ceļiniekiem ir pohaini.

haha
Guest
haha

Eu, bet malacis, tagad tik vajag “atiet” un kad menti aicinās runāt, tad parunāties, patēlot muļķi un viss.


Jaunākās

To Top