Seko mums

Dažādi

Autovadītājs bez tiesībām policistiem atzīstas, ka uzsmēķējis marihuānu

Kādam šoferim Salaspilī par savu veikumu būs jāstājas tiesas priekšā. Viss sācies ar pāris šķietami sīkiem pārkāpumiem – nedaudz par daudz piespiestu gāzes pedāli un vienu izdegušu spuldzīti.

Darba dienas naktī Salaspils policisti tukšajās pilsētiņas ielās sastapušies ar automašīnu “Seat”, kas piesaistījusi policistu skatus, jo aizmugurē nedega viens no lukturiem, turklāt šoferis acīmredzot kur steidzies.

Policisti lūguši autovadītāju apturēt transportlīdzekli, taču autovadītājs sākotnēji policistu prasībai nepakļāvās. Autovadītājs turpināja kustību, līdz iebrauca maksas autostāvvietā, kur apstājās.

Policisti lūdza autovadītāju uzrādīt personu apliecinošus dokumentus un autovadītāja apliecību, uz ko šoferis atbildēja, ka tādu viņam nav. Ņemot vērā šo vaļsirdīgo atzīšanos, policisti pārkāpēju uzaicinājuši uz savu auto, kur ievērojuši, ka jauneklis acīmredzami nervozē.

Alkometrs uzrādījis, ka šoferis nav lietojis alkoholu. Policists turpināja izprašņāt autovadītāju, līdz tas atzinies, ka lietojis marihuānu. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija.

Ja medicīniskajā ekspertīzē apstiprināsies jaunieša teiktais, šis naksnīgais izbrauciens tālāk tiks iztirzāts tiesas procesa laikā. Turklāt, par legālu auto vadīšanu viņš varēs aizmirst vēl uz daudziem gadiem.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top