Seko mums

CSNg

Autovadītājs alkohola reibumā ietriecas bērnudārza žogā

Otrdien, 24. martā, Apē kāds 48 gadus vecs vīrietis, sēžot pie automašīnas “Audi TT” stūres, kas paņemta bez piekrišanas, pārkāpa atļauto ātrumu un citus ceļu satiksmes noteikumus, līdz viņa ceļā pagadījās bērnudārza “Vāverīte” žogs, vēsta raidījums “Degpunktā”

Vīrieša vadītajā transportlīdzeklī sēdēja divas sievietes, kas pēc iztriekšanās cauri žogam izlēca no automašīnas un aizbēga. Tikmēr vadītājs ieslēdza atpakaļgaitu un centās izbraukt no izpostītās teritorijas. Taču viņa plānus izjauca kāds aculiecinieks, kas nostājās priekšā bēgošajam autovadītājam. Pateicoties garāmgājējam, policija paspēja ierasties notikuma vietā, pirms vīrietis aizbēga.

“Pašā sākumā esot izrādījis pretošanos, nav vēlējies sēsties automašīnā, kā bija norādījis policijas darbinieks, lai varētu ar viņu attiecīgi strādāt, pēc kā, lietojot fizisku spēku, tika iesēdināts transportlīdzeklī,” stāsta Valsts policijas Alūksnes iecirkņa kārtības policijas vecākais inspektors Aleksandrs Fins.

Par spīti neadekvātajai uzvedībai, noteikt braucēja alkohola koncentrāciju izelpā tomēr izdevās. Autovadītāja izelpā tika konstatētas trīs promiles alkohola.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top