Autovadītājiem jābūt divtik modriem – ir sākusies motosezona (video)


Autovadītājiem jābūt divtik modriem – ir sākusies motosezona (video)

Ikvienam motobraucējam uzsākot motosezonu ir jāparūpējas par savu drošību, lai nebūtu jāsaskaras ar nepatīkamām situācijām. Tāpat arī citiem satiksmes dalībniekiem, jo īpaši autovadītājiem, sākoties pavasarīgākam un siltākam laikam, ir jābūt vērīgākiem, jo satiksmē atgriežas motobraucēji. Aicinām gan motobraucējus, gan autovadītājus, gan citus satiksmes dalībniekus, piedaloties ceļu satiksmē, būt atbildīgiem, piesardzīgiem un atcerēties par savstarpēju cieņu arī uz ceļa.

Pirms sezonas uzsākšanas pats galvenais, kas jādara motociklu vadītājiem, ir īpaši jāpārliecinās par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli. Tāpat nedrīkst aizmirst par savu drošību, izvēloties motocikla vadīšanai piemērotu un kvalitatīvu apģērbu un ekipējumu.

Lai jaunā sezona nebūtu jāuzsāk ar nepatīkamām traumām vai kādu citu negaidītu situāciju, aicinām motobraucējus nebūt pārgalvīgiem un nepārvērtēt savas spējas spēkrata vadīšanā. Tāpat motobraucējiem iesakām atsvaidzināt savas braukšanas prasmes pirms došanās ceļā.

Ņemot vērā, ka sezona ir tikko sākusies un daži autovadītāji ir pieraduši ceļu satiksmē piedalīties bez moto transporta, atgādinām, ka pārējiem satiksmes dalībniekiem ir jābūt vērīgiem un gataviem, ka satiksmē atgriezīsies motocikli. Jāatceras, ka tas pārvietojas veiklāk, salīdzinot ar automašīnu, un līdz ar to ir grūtāk pamanāms citiem satiksmes dalībniekiem.

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
VernonsIlmarinnens
Newest Oldest Most Voted
Ilmarinnens
Guest
Ilmarinnens

Autovadītājiem jābūt modriem, moto vadītāji var darīt ko grib!
Viņiem ir citi satiksmes noteikumi.

Vernons
Guest
Vernons

Ir Ceļu satiksmes Likuma 19. Pants “Pienākumi un tiesības”! Pants noteic, ka uz ceļa Likuma priekšā visi ir vienādi!

Citi šobrīd lasa: