Seko mums

Dažādi

Autovadītāji Vecrīgā klaji ignorē ceļazīmi “Stāvēt aizliegts”

Vecrīgā, Smilšu ielā, pie Finanšu ministrijas ēkas atrodas ceļazīme “Stāvēt aizliegts”, tomēr līdzās ēkai novietotas vairākas automašīnas, kuru vadītāji, kā liecina raidījuma “Bez Tabu” eksperiments, pie sava auto neatgriežas pat pēc 30 minūtēm vai, iespējams, pat daudz ilgāk.

Ielas malā sastaptais Finanšu ministrijas šoferis atzīst, ka regulāri par ielas malā novietotajiem auto sūdzas Pašvaldības policijai un apgalvo, ka šeit ilgstoši novietot auto drīkst tikai ar speciālu ministrijas izdotu atļauju, kura rotā arī viņa automašīnas logu. Izbrīnu rada tas, ka pie ministrijas esošā ceļazīme ir bez papildplāksnes, tātad tā neinformē par jebkāda veida izņēmumiem attiecībā uz zīmi.

Kā raidījums “Bez Tabu” noskaidroja Satiksmes ministrijā, papildplāksne šajā gadījumā nudien nav vajadzīga. Pavisam nesen spēkā stājušies noteikumi, kas paredz, ka izņēmumi vairs nav jānorāda papildplāksnē, taču tie darbojas ar konkrētās iestādes izsniegtu speciālu atļauju. Izsniegto atļauju princips attiecas uz ceļazīmēm “Apstāties aizliegts”, “Stāvēt aizliegts” un “Iebraukt aizliegts”, taču arī šajā gadījumā zīmes neievērošana pieļaujama vien uz laiku līdz 30 minūtēm.

Avots: skaties.lv/beztabu
avatar

Jaunākais

To Top