Autosprinta treniņu laikā dzīvību zaudē auto vadītājs


Autosprinta treniņu laikā dzīvību zaudē auto vadītājs

Kā ziņo Neatkarīgās Tukuma ziņas, tad svētdien Tukumā, autotrasē ”Tukums”, norisinājās autosprinta treniņi, kuri bija saskaņoti Latvijas automobiļu federācijā (LAF).

Kādam dalībniekam, braucot pie Mazda auto stūres ir palicis slikti, kā rezultātā viņš ir zaudējis kontroli pār auto un apgāzies. Pēc aculiecinieku teiktā uz vietas nebija neviena mediķu brigāde un pagāja 15 minūtes līdz ieradās neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mediķiem ierodoties notikumu vietā tika konstatēts, ka vīrietis jau ir miris. Kā liecina neoficiālā informācija, tad vīrietim jau pirms tam esot bijušas veselības problēmas.

Kā ziņo go4speed.lv, organizatori savā mājas lapā tukumatrase.lv norādīja, ka šīs ir bijušas sacensības, tomēr LAF pavēstīja, ka šie bija saskaņoti treniņi. Pēc šī brīža LAF Standarta Automobiļu komisijas noteikumiem šādos treniņos klāt var arī nebūt mediķu brigādes.

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
13. un 14.jūnija spilgtāko negadījumu apkopojums - sadursme.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] Tukumā, autotrasē ”Tukums”, norisinājās autosprinta treniņi, kuros kādam dalībniekam, braucot pie auto stūres ir palicis slikti, kā rezultātā viņš ir zaudējis kontroli pār auto un apgāzies. Pēc aculiecinieku teiktā […]

Citi šobrīd lasa: