Seko mums

CSNg

Automašīna notriec pusaudzi, kurš šķērso gājēju pāreju

foto: skaties.lv

Trešdien, 7. oktobrī Ilģuciemā, Lidoņu ielu, vieglā automašīna uz gājēju pārējas notrieca skolnieku, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Trešdienas, pusdienslaikā vieglās automašīnas “Volkswagen” vadītāja priekšā pēkšņi uz regulējamas gājēju pārējas izskrēja kāds pusaudzis. Aculiecinieki stāsta, ka jaunietis šķērsoja brauktuvi neapstājoties un nepaskatoties kāda gaisma deg luksoforā.

“Puika, aptuveni kādi 16, 17 gadi, izskatījās, ka varēja būt nepilngadīgs. Vismaz tad, kad es paskatījos uz to pusi, tad bija sarkanā gaisma gājējiem,”

tā aculieciniece, Diāna.

Par laimi, pēc negadījuma jaunietis pats varējis pārvietoties, jo puisis negadījumā ieguvis tikai maznozīmīgas traumas. Taču sekas šim negadījumam varēja būt arī daudz smagākas. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top