Seko mums

CSNg

Autobuss pēc sadursmes ar vieglo auto ietriecas privātmājas sētā (VIDEO)

Vakar, 14. oktobrī, Jelgavā, Kastaņu un Tērvetes ielas krustojumā, SIA “Jelgavas autobusa parka” maršruta autobuss sadūrās ar vieglo automašīnu “Volvo”. Sadursmes rezultātā pasažieru autobuss iebrauca dzīvojamās mājas žogā, bet “Volvo” ietriecās apgaismes stabā.

Noskaidrojies, ka satiksmes autobuss no Tērvetes ielas veicis kreiso pagriezienu uz Kastaņu ielu, taču tajā pašā brīdī autobusu apsteigt centies vieglās automašīnas “Volvo” šoferis un notikusi sadursme.

Pēc sadursmes autobusam pārstājusi darboties bremžu sitēma un stūres iekārta, tāpēc to nav bijis iespējams savaldīt un autobuss ietriecies žogā.

Autobusā tobrīd nav atradušies pasažieri. Negadījumā traumas guva automašīnas “Volvo” šoferis, tāpēc notikuma vietā ieradās arī Neatliekamās palīdzības dienesta brigāde.
Policija šobrīd skaidro notikušā apstākļus. Tikmēr SIA “Jelgavas autobusa parks” pārstāvis atklāj, ka autobusa vadītājs, kas iesaistīts negadījumā, jau ilgus gadus strādā uzņēmumā bez jebkādiem pārkāpumiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 136 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki. Ceļu satiksmes jomā sastādīti 478 administratīvo pārkāpumu protokoli. Tajā skaitā 180 par ātruma pārsniegšanu, divi par agresīvu braukšanu, deviņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par sēšanos pie stūres narkotisko vielu iespaidā.

video
Avots: jelgavniekiem.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top
Hide picture