Auto uzbrauca uz ietves, savainojot gājēju. Kas dzērumā braukušo Kristīnu paglāba no reāla cietumsoda?


Auto uzbrauca uz ietves, savainojot gājēju. Kas dzērumā braukušo Kristīnu paglāba no reāla cietumsoda?

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piesprieda jaunai sievietei, kazino krupjē Kristīnai 270 piespiedu darba stundas sabiedrības labā un piecus gadus bez iespējas saņemt transporta līdzekļu vadītāja tiesības.

Kristīna 2020. gada 26. maija vēlā vakarā brauca ar “Volvo” pa Dzelzavas ielu Rīgā. Vienā no krustojumiem viņa izlēma veikt kreiso pagriezienu un nepalaida garām pretim braucošo “Volkswagen”.

Notika sadursme, “Volkswagen” uztriecās uz ietves, kur savainoja gājēju, kura guva vidēji smagus miesas bojājumus – kaulu lūzumus.

Kristīna ne tikai brauca bez vadītājas tiesībām, bet arī atradās 1,1 alkohola promiļu reibumā. Cietušās pretenzijas pret apsūdzēto tiesā neizskanēja. Autobraucēja vainu atzina, nožēloja, teica, ka izjūtot lielu kaunu, apsolīja nekad mūžā nebraukt dzērumā un bez tiesībām.

Viņas apgādībā ir arī divi mazi bērni. Ņemot to visu vērā, prokurors Māris Garjānis prasīja relatīvi maigu sodu, ko nolēma arī tiesnesis Andis Celms. Ja būtu smagi miesas bojājumi vai letāls iznākums, jauno sievieti nekas neglābtu no reāla cietumsoda.

Avots: la.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Tava mamma
Newest Oldest Most Voted
Tava mamma
Guest
Tava mamma

Jāiet taisīt bērni, varēšu vālēt dzērumā

Citi šobrīd lasa: