Auto salonos pērc auto ar groziņu


Auto salonos pērc auto ar groziņu

Sākot no 7. aprīļa klātienes klientu apkalpošanu atsākušas arī auto saloni. Auto tirgotāji stingri ievēro visas valdības noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, tai skaitā veikt apmeklētāju plūsmas kontroli izmantojot iepirkumu grozus. Lai arī klienti ar tirdzniecības groziņiem auto salonā izskatās visai komiski, auto tirgotāji un arī apmeklētāji ir gandarīti, ka vienu no lielākajiem dzīves pirkumiem atkal iespējams veikt klātienē epidemioloģiski drošos apstākļos, rūpīgi iepazīstoties tirgotāju piedāvājumiem. Šis ir ļoti būtisks pavērsies visai auto tirdzniecības nozarei, jo tieši pavasaris ir gadalaiks, kad ir lielākais pieprasījums pēc automašīnām stāsta Auto Asociācija prezidents Andris Kulbergs.

Kā jau iepriekš ziņots, 2020. gada pavasarī, iestājoties pandēmijai, tirgus piedzīvoja 50% kritumu, bez tam auto ražotņu apturēšana negatīvi ietekmēja auto piegādes visa gada garumā. Tādēļ ir īpašs prieks, ka pēc lieldienām ir iespēja atsākt darbu pilnā apjomā, kā arī nodrošināt savus klientus ar to izaugsmei nepieciešamo auto transportu. Tas bija kritiski svarīgs lēmums, lai nozare varētu uzsākt atkopšanos, atjaunot darba vietas un atgūt pirms pandēmijas tirdzniecības apjomus, nodrošinot arī vismaz 200 miljonu nodokļu nomaksu valsts budžetā.

“Lai arī pēdējais pus gads attālinātā darbā bija sarežģīts, gan tirgotājiem gan klientiem, kopumā auto tirgotāji, gluži kā 2007. gada krīzē nodemonstrēja neticamu spēju ātri pielāgoties jaunajiem apstākļiem un izdzīvot. Šis valdības lēmums ir gluži kā svaiga gaisa malks, pēc ilglaicīgas smakšanas. Neviens vairs nevēlas atgriezties ierobežojumos, tādēļ auto tirgotāji epidemioloģiskajām prasību ievērošanai pieiet ar vislielāko atbildību”

Avots: autoasociacija.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis
Uldis
5 months ago

Es ļoti labi apzinos, ka jāklausa Likumiem ! Bet, Likumu radītāji klaji parāda savu stulbumu ! Groziņu paņemot, es uz tā kaut ko atstāju… ! Nemaz tik bieži tie netiek dezinficēti… ! Tad jau pēc izziņas pilsētas Domē, arī vajadzēs groziņu vai ratiņus ?

Citi šobrīd lasa: