Seko mums

Auto darbnīca

Auto kā no salona: Kas jādara, lai atjaunotu sākotnējo izskatu?

Gandrīz jebkurš kontakts ar automašīnas virsbūvi noved pie skrāpējumiem, sākumā tie nav pamanāmi, bet kļūst arvien vairāk! Ja pamanāt, ka automašīna neizskatās tik pievilcīga kā tad, kad pirkāt to no salona, tad ir pienācis laiks sazināties ar deteilinga meistaru.

Deteilinga meistars nodrošina visu automašīnu virsmu kopšanu: lakas, stikla, riepu, metāla, plastmasas, gumijas un hroma detaļu kopšanu. Katra virsma tiek apstrādāta savā veidā un ar saviem līdzekļiem. Deteilings ir visgrūtākā un kvalitatīvākā automašīnas ārējā un iekšējā izskata uzlabošana līdz to stāvoklis ir tuvu ideālam. Šī rezultāta saglabāšana būs ilglaicīga!

NV DETAILING profesionāli uzlabos jūsu automašīnas izskatu un tā staros kā no salona. NV DETAILING piedāvā virsbūves un optikas pulēšanu, bitumena noņemšanu, keramikas pārklājumu gan uz auto virsbūves, gan ādas salona elementiem, ādas, tekstilmateriālu vai Alkantaras ķīmiskā tīrīšanu, stiklu, disku u.c. tīrīšanu. Piedāvāta tiek arī riska zonu aizsardzība ar PPF poliuretāna plēvi, suporta krāsošana un motora nodalījuma tīrīšana.

Galerija
Skatīt galeriju

Katrai automašīnai tiek sniegta individuāla pieeja. Visi veiktie pakalpojumi tiek saskaņoti ar klientu. Meistars sāk strādāt pie jūsu automašīnas tikai pēc tāmes apstiprināšanas. NV DETAILING strādā tikai ar profesionāliem materiāliem un sadarbojas ar daudziem uzņēmumiem, kas palīdz atrisināt visas automašīnas izskata atjaunošanas vai uzlabošanas problēmas.

Ja rodas jautājumi, zvani pa tālruni: 28877937 vai raksti Instagram.com uz @nv.detailing. Ir iespējams arī ierasties detailinga centrā, iepriekš vienojoties par bezmaksas pārbaudes un konsultācijas laiku.

Avots: Reklāmraksts

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top