Augšdaugavas novadā vīrietis alkohola reibumā izraisa smagu autoavāriju


Augšdaugavas novadā vīrietis alkohola reibumā izraisa smagu autoavāriju

10. oktobrī kāds 1976. gadā dzimis autovadītājs, kurš atradās alkohola reibumā, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta vairākas personas. Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un šobrīd skaidro notikušā apstākļus.

10.oktobrī ap pulksten 17.00 Augšdaugavas novadā, Maļinovas pagastā 1976.gadā dzimis vīrietis vadot transportlīdzekli Ford Focus netika galā ar tā vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta 1975.gadā un 1960.gadā dzimuši vīrieši, kuri atradās minētajā automašīnā. Abas personas tika nogādātas tuvākajā medicīnas iestādē.
Transportlīdzekļa vadītājam tika veikta alkohola pārbaude izelpojamajā gaisā, kura uzrādīja, ka vīrietis pie transportlīdzekļa stūres ir sēdies alkohola reibuma stāvoklī – 1,6744 promiles. Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas dokumentu pārbaudes laikā noskaidroja, ka minētais transportlīdzekļa vadītājs ir vadījis transportlīdzekli ne tikai alkohola reibuma stāvoklī, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Par doto faktu policija ir uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 262.panta 3.daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts vidēja smaguma miesas bojājums, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Valsts policija aicina vadītājus būt atbildīgiem un nesēsties pie stūres alkohola reibumā!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: