Audi vadītājs Pļavniekos taranē pārpildītu pasažieru autobusu un aizmūk (video)


Audi vadītājs Pļavniekos taranē pārpildītu pasažieru autobusu un aizmūk (video)

Kāds šķietami apdullis vieglā auto šoferis šorīt Pļavniekos, Rīgā saskrējās ar pasažieriem pilnu autobusu, bet no avārijas vietas aizlaidās.

Satiksmes negadījumā šorīt Keldiša ielā, Rīgā iekļuva pasažieru autobuss, kam strauji priekšā izbrauca automašīna “Audi Q5”. Vieglā spēkrata šoferis veica apgriešanās manevru braukšanai pretējā virzienā un, izstūrējot uz galvenā ceļa, nepalaida sabiedrisko transportu. Avārijas apstākļi šķita skaidri, līdz “Audi” šoferis sāka stāstīt, ka braucis vienā virzienā ar autobusu un pasažieru pārvdātājs viņam uztriecies, bojājot sānus. Šāda faktu sagrozīšana “Rīgas satiksmes” darbiniekiem lika domāt, ka te būs vajadzīga ne tikai policijas palīdzība, bet arī alkometrs.

Padzirdot, ka tiks prasītas ekspertīzes, “Audi” šoferis ieleca spēkratā un aizmuka.

“Izskatās, ka viņš bija alkohola reibumā, viņš apgriezās un nepalaida autobusu pa priekšu. Mēs gaidām policiju,” stāsta “Rīgas satiksmes” pārstāvis.

Autobusa šoferis

“Es viņu vienkārši brīdināju, ka vajadzēs pārbaudīties, jo viņš kaut kā neadekvāti runāja. Viņš man pateica, lai es pasaku, ka pie stūres sēdēja mana sieva. Es pateicu, lai viņš pats skaidrojas, ka šīs pretenzijas nav adresējamas man. Autobusi ir aprīkoti ar kamerām, tas ir obligāti. Viņš bija izkāpis no mašīnas, viss ir labi redzams. Nezinu, kas būs tālāk, es pagaidām nezinu. Man joprojām rokas trīc.”

Policija meklēja aizdomīgo šoferi, taču pa karstām pēdām neatrada. Patlaban sākta administratīvā lietvedība un braucējam tik un tā vēlāk būs jāskaidro bēgšanas iemesli. Pat, ja reibumu pierādīt neizdosies, arī ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšana ir vērā ņemams pārkāpums un zaudējumi, kas nodarīti autobusam, vaininiekam būs jāsedz no savas kabatas.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: