Seko mums

CSNg

“Audi” vadītājs, neapstājoties pie “STOP” zīmes, ietriecas mikroautobusā

Smaga divu automašīnu sadursme notikusi uz Liepājas šosejas. Negadījumu izraisīja viens no autovadītājiem, kas, ignorējot “stop” zīmi, traucās pāri krustojumam un nogrieza ceļu mikroautobusam, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Uz Liepājas šosejas, autoceļu Jelgava – Tukuma krustojumā, automašīnu avārijas notiek regulāri un sekas vienmēr ir nopietnas. Šājā neregulējamajā krustojumā, priekšroka ir tiem šoferiem, kas brauc pa Liepājas šoseju, taču tiem kas šķērso lielceļu vai brauc ārā uz galveno ceļu – ir jāapstājas pie ”stop” zīmes.

Tieši šīs zīmes neievērošana, plkst 16.30, beidzās nelāgi kādam “Audi” un mikroautobusam “Renault”. Vieglais spēkrats lielceļam tuvojās no Tukuma puses, bet mikrobuss brauca Liepājas virzienā. Vieglā “Audi” vadītājs nebremzējot izbrauca priekšā mikroautobusam un sadursme bija neizbēgama.

Aculiecinieka foto

“Mums bremzes nenostrādāja. No turienes braucām, mums priekšā stāvēja ”fūre”. Tur zālē pēdas ir, mēs to ”fūri” nedaudz apbraucām, gribējām bremzēt. Automašīnas priekša jau bija ārā, bet no turienes mikroautobuss brauca. Un mikroautobuss mūs ”noslaucīja”,

stāsta ”Audi” pasažieris.

Mikroautobusa videoreģistratorā piefiksēta šāda negadījuma aina:

video

Mikroautobusa šoferim, kas pēc sadursmes, brīnumainā kārtā spēja savaldīt auto, arī nebija sadursmes izraisītu fizisku miesas bojājumu. Necieta arī vīrieša meita, kas sēdēja blakus.

“Viņiem bremzes nenostrādāja vai aizmirsa nospiest. Jo te pie “stop” zīmes stāvēja smagā mašīna, es skatos uz smago un redzu, ka tam pēkšņi garām “mauc” viens “Audi”. Es nemaz nepaspēju piebremzēt,” 

stāsta “Renault” vadītājs Aigars.

Vieglās automašīnas ”Audi” vadītājs savu vainu šīs sadursmes izraisīšanā nenoliedz. Ņemot vērā to, ka likumsargiem ir pietiekami daudz citu pierādījumu, kas skaidro notikušā apstākļus, izmeklēšanai nebūs pamata ieilgt.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top
Hide picture