Seko mums

Dažādi

“Audi” vadītājs dzērumā un bez tiesībām pieķerts, braucot pa basketbola laukumu

Kādu autovadītāju iegāzusi paša pārgalvība – viņš gaišā dienas laikā nolēmis, ka basketbola laukums ir laba vieta, pa kuru pavizināties ar auto.

Nesen patruļas policija Ķekavas novadā, Daugmalē pamanīja ka viens vadītājs ar savu spēkratu pārvietojās pa basketbola laukumu, kas nav atļauts, jo tas ir paredzēts sportam, ziņo Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš.

Sastopoties ar sajūtami iedzērušo autovadītāju, inspektori lūguši auto vadītajam iepūst alkometrā. Vīrieša izelpā konstatētas teju divas promiles alkohola. Tāpat arī personas datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka šoferim jau ir atņemta autovadītāja apliecība, kas nozīmē, ka par šo braucienu pret viņu tiks ierosināta krimināllieta.

“Šis varbūt ir tas gadījums, kad parāda tādu attieksmi. Var atņemt mašīnu, var atņemt tiesības, var atņemt uz kaut kādām dienām arī brīvību, taču cilvēks turpinās sēsties pie stūres alkohola reibumā. Tas varbūt ir arī kā signāls tiesu instancēm, kas varētu piemērot arī apcietinājumu ilgāk, nekā tas ir paredzēts administratīvajā pārkāpumu kodeksā,” uzskata Bomiņš.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top