Seko mums

CSNg

“Audi” vadītājs alkohola reibumā izraisa sadursmi ar “BMW” un cenšas izvairīties no atbildības

Rīgā kāds autovadītājs pēc avārijas izraisīšanas mēģinājis aizbēgt no notikuma vietas. Pārkāpēja plāniem patraucējuši aculiecinieki, kas laikus izsaukuši policistus. Kad likumsargi sasnieguši galamērķi, pārkāpējs aizbēdzis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Šis ceļu satiksmes negadījums “Audi” vadītājam, kas Nīcgales ielā izraisījis sadursmi ar ceļmalā novietotu “BMW,” iespējams, būtu beidzies ar simbolisku naudas sodu un turpmākas atlīdzības darbības būtu bijušas apdrošinātāju kompetencē, ja autovadītājs necenstos aizbēgt.

Sadursmei notiekot īsi pirms pusdienslaika, bijuši vairāki liecinieki. Cilvēki kopā sagaidījuši policistus un norādījuši virzienu, kur devusies četru cilvēku kompānija, kura izkāpusi no “Audi”. Likumsargi bēdzējus panākuši Nīcgales ielas galā, un tie sākotnēji kategoriski nolieguši jebkādu saistību ar avarējušo “Audi” spēkratu.

Ņemot vērā liecinieku sniegto informāciju, likumsargi aizturēja divus cilvēkus, kādu sievieti un vīrieti. Lai noskaidrotu, kurš no abiem avārijas brīdī vadījis auto, policistiem bija jāpiepūlas, jo aizturētie ilgu laiku negribēja atzīties.

Šobrīd vainīgais “Audi” vadītājs ir noskaidrots, taču policisti viņa identitāti neatklāj. Likumsargi piebilst, kā saistībā ar incidentu ir uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā un bez autovadītāju tiesībām.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top