Seko mums

CSNg

“Audi” iebrauc grāvī un apgāžas uz jumta; Mašīnā sēdošie manāmā alkohola reibumā

Vakar, 18.martā ap plkst. 15.00 pie Lilastes kāds autovadītājs, zaudējot kontroli par savu ”Audi” markas spēkratu, nobrauca no ceļa un avarēja grāvī. Iespējamie negadījuma iemesli atklājās, kad pie sasistā auto piesteidzās policisti, vēsta raidījums “Degpunktā.”

Iespaidīgs negadījums notika trešdienas pēcpusdienā netālu no Lilastes, uz autoceļa Rīga-Ainaži. Sadursme.lv aculiecinieki ziņo, ka ”Audi” markas automašīna nobraukusi no ceļa un grāvī apgāzusies uz jumta. Kā aculiecinieks manījis, mašīnā bijušas trīs personas, iespējams, alkohola reibumā, kuras pēc avārijas nebija cietušas. Aculiecinieks portālam apstiprināja, ka uz notikuma vietu ir izsaukta policija.

Likumsargi par notikušo uzzināja ap plkst. 16.00 un uz notikuma vietu nosūtīja palīgspēkus – ugunsdzēsējus glābējus un mediķus. Līdz ar ceļu policistiem pie avarējušā ”Audi” piestāja arī vietējās pašvaldības policisti, kas aizturēja iespējamo braucamrīka vadītāju un divus pasažierus.

“Nezinu vai nu šoka stāvoklī atradās, vai piedzēries, nevar saprast. Mēs pēc tam braucām atpakaļ uz Ādažiem, redzējām, ka ”ātrie” stāvēja, ugunsdzēsēji arī. Vienu it kā ”ātrie” aizveda prom,” stāsta  negadījuma liecinieks.

Šoreiz glābējiem atlika vien apgāzt avarējušo auto uz riteņiem un uz asfalta uzbērt absorbentu. Turpmākās darbības palika Valsts policijas izmeklētāju kompetencē.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top