Seko mums

Aktuāli

Atsākas ceļa pārbūve no Tīnūžiem līdz Ikšķilei

foto: Edgars Kupčs/Latvijas Radio

No ceturtdienas 21. maija atsākas pārbūves darbi uz autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Tīnūžiem līdz Ikšķilei (35,59.-40,58. km) jeb no rotācijas apļa krustojumā ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) Ikšķiles virzienā, informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Tuvākajā laikā ceļa posmā tiks ieviesti divi ar luksoforiem regulēti posmi, līdz ar to autobraucējiem būs jārēķinās ar papildu 22-30 minūtēm ceļā. Ātruma ierobežojums posmā būs 70 un 50 km/h.

Kā LVC paredz būvdarbu ietvaros izbūvēs jaunu salturīgo slāni un šķembu pamatni, sakārtos ūdens novades sistēmu un ieklās divas kārtas asfalta. Augstspiediena gāzesvadam autoceļa šķērsojuma vietā būs izbūvēta apvalkcaurule, bet Ikšķiles teritorijā – lietus ūdens novades sistēma un apgaismots gājēju celiņš, kā arī pārbūvēta gājēju pāreja dzelzceļa pārbrauktuves zonā.

Pagājušā gada rudenī darbus tikai iesāka, tāpēc šajā būvdarbu sezonā notiks lielākā darbu daļa. Darbus posmā veic SIA Ostas celtnieks par līgumcenu 4,58 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets, savukārt gājēju celiņa izbūvi apmaksā Ikšķiles novada pašvaldība.

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top