Ātruma pārkāpējs uz policijas auto sēdekļa noliek 50 eiro


Ātruma pārkāpējs uz policijas auto sēdekļa noliek 50 eiro

Trešdien, 18.novembrī Aizkrauklē policija apturēja autovadītāju, kurš pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. Autovadītājs ar 50 eiro lielu kukuli centās izvairīties no administratīvā pārkāpuma procesa, informē Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa.

Pēc sākotnējās informācijas, trešdien, 18.novembrī, Aizkrauklē, Tilta ielā, vīrietis policijas automašīnā uz sēdekļa nolicis 50 eiro. Tādā veidā viņš gribēja izvairīties no administratīvā pārkāpuma procesa sākšanas par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Vīrietim draud kriminālatbildība saskaņā ar Krimināllikuma 323.panta 1.daļu par kukuļa došanu vai piedāvāšanu valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Avots: staburags.lv / Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Alisica
Newest Oldest Most Voted
Alisica
Guest
Alisica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club

Citi šobrīd lasa: