Ātruma pārkāpējs Gulbenes novadā policistiem piedāvā 50 eiro kukuli


Ātruma pārkāpējs Gulbenes novadā policistiem piedāvā 50 eiro kukuli

Pirmdien, 25.janvārī, īsi pirms pusdienlaika Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā uz autoceļa Smiltene – Gulbene, vadītājs, lai nenoformētu materiālu par ātruma pārsniegšanu, piedāvāja policijas amatpersonām kukuli 50 eiro.

Lejasciema pagastā vīrietis vadīja automašīnu “VW”, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu. Viņš brauca ar ātrumu 125 kilometri stundā (km/h) ārpus apdzīvotas vietas, kur atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 km/h.

Cenšoties izvairīties no administratīvā pārkāpuma procesa sākšanas, vīrietis piedāvāja policistiem samaksāt 50 eiro.

Patlaban policijā sākts kriminālprocess par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, došanu vai piedāvāšanu vai par kukuļa apsolīšanu valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai apsolītāja interesēs.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Avots: facebook.com/VidzemesRegionaParvalde

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
Vel viens AnsisAnsis
Newest Oldest Most Voted
Ansis
Guest
Ansis

Muļķis! Sods par tādu pārkāpumu ir 40 eiro…

Vel viens Ansis
Guest
Vel viens Ansis

Ansi, dalbajo*! Ne jau vienmēr tā naudas summa ir svarīga, ko uzliks Domāju, ka biežāk laiks ir svarīgāks, ko lēnprātīgie patērē drukājot, bieži vien sev nesaprotamas lietas uz dzeltenā papīrīša.

Citi šobrīd lasa: