Seko mums

Ārzemēs

ASV ugunsgrēkā nodeg vairāk nekā 3,5 tūkstoši nomas automašīnu (VIDEO)

foto: bisinessinsider.com

Ugunsgrēks, kas izplatījās ASV, Floridas dienvidrietumu starptautiskās lidostas apgabalā, iznīcināja tūkstošiem nomas automašīnu, CNN paziņoja ugunsdzēsības departamenta amatpersonas.

Piektdien, blakus Fortmaijersas lidostai izcēlies apjomīgs ugunsgrēks, kas nodedzināja vairāk nekā 3,5 tūkstoši automobiļu. Vietējais ugunsdzēsības preses dienests vēsta, ka ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ugunsgrēks izpleties sešu hektāru platībā un liesmas pārņēmušas aptuveni 100 automobiļu.

Foto: dailymail.co.uk

Floridas mežsaimniecības dienesta speciāliste Melinda sacīja, ka varas iestādes tika izsauktas, kad bija iesaistīti aptuveni 20 transportlīdzekļi.
“Līdz brīdim, kad notikuma vietā bija ieradusies vienības, mums bija aizdegušās 100 automašīnas, pēc tam mēs vairs nevarējām izsekot līdzi skaitam,” viņa sacīja.

Foto: cnn.com

Kilometriem tālu ap pilsētu Floridas dienvidos, kurā dzīvo 82 000 cilvēki, bija redzami melni dūmu mākoņi. Lai nodzēstu apjomīgo ugunsgrēku, atbalstu uz zemes un no gaisa sniedza Floridas mežsaimniecības dienests un vairākas ugunsdzēsības nodaļas.

Avots: CNN

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top