Seko mums

Dažādi

Arestē pusaudzi, kas videokameru priekšā izaicina policistus

foto: skaties.lv

Trešdien 3.maijā kāds pusaudzis visai neprātīga brauciena laikā ar mopēdu izaicināja ne tikai likumsargus, bet arī riskēja ar savu un citu drošību, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Trešdienas pēcpusdienā Ķekavas centrā izvietotās kameras piefiksējušas kādu jaunekli, kurš acīmredzot bija nolēmis pārbaudīt vietējo policistu vērību. Puisis ar mopēdu izpildījis dažādus trikus, kādu gabaliņu pabraucis uz aizmugurējā riteņa un savu uznācienu noslēdzis ar ”saulīšu” zīmēšanu, tieši zem videonovērošanas kameras.

“Darbinieki bija pamanījuši viņa darbības, pārbaudīja arī mopēda numuru. Izrādījās, ka skūtera reģistrācijas numurs ir meklēšanā un noņemts no uzskaites jau kādu laiku. Tas viss, protams, deva pamatu izbraukt uz notikuma vietu. Jaunietis metās bēgt no notikuma vietas. Te jāatzīst, ka tā bēgšana bija visai pārgalvīga un muļķīga, jo vairākas reizes izraisīja nopietnas situācijas, apdraudot gan sevi, gan citus satiksmes dalībniekus, brauca pa pagalmiem, ielām lielā ātrumā, ”

stāsta Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Bomiņš.

Jauneklis arī nereaģēja uz policijas lūgumiem apturēt spēkratu. Taču kādā brīdī nolēmis mest motorolleru pie malas un turpināt bēgšanu ar kājām.“Bēgšana no policijas ir smags pārkāpums, par kuru ir paredzēts arī arests un diezgan iespaidīgs naudas sods,” atgādina policijā.

Likumsargi pusaudzi panākuši un arestējuši. Valsts policijas iecirkņa darbinieki pašlaik noskaidro, kā jauneklis ticis pie svešā mopēda numura zīmes un kāda ir viņa braucamrīka izcelsme.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top