Seko mums

Ārzemēs

Ar zagtu klasisko auto ietriecas veikalā, lai nolaupītu videospēļu konsoles

Grieķijas galvaspilsētā Atēnās zagļi nolaupījuši kādu 1967. gadā ražotu un nesen restaurētu klasisko “Ford Mustang” automašīnu, lai ar to ietriektos elektronikas veikalā, pēc tam to aplaupot.

17. septembrī vietējā policija saņēma ziņu par to, ka nolaupīta vērtīga klasiskā automašīna. Pēc pāris stundām spēkrats tika atrasts pamests kādā elektronikas veikalā. Izrādās, zagļu mērķis nebija vērtīgais “Mustang” automobilis. Viņiem tas bija nepieciešams, lai ietriektos elektronikas veikala durvīs, tādējādi tiekot iekšā veikalā un nolaupot kāroto. Veicot pārbaudes, tika secināts, ka zagļi sev līdzi paņēmuši vairākas “PlayStation” videospēļu konsoles un, iespējams, citus niekus.

Nav zināms, vai auto izvēle, lai paveiktu šo noziegumu, bijusi apzināta  vai tikai neveiksmīga sagadīšanās. Kā atzīst auto īpašnieks, viņš pavisam nesen iespaidīgā spēkrata restaurēšanai izdevis 45 tūkstošus eiro, bet nu spēkrats atkal ir sabojāts. Īpašnieks domā, ka  zagļi nav apzinājušies auto vērtību un izmantojuši to tikai tāpēc, ka automašīnai ir spēcīga šasija, kas labi noderējusi viņu plānu īstenošanai.

Avots: carbuzz.com
avatar

Jaunākais

To Top