Seko mums

Dažādi

Ar iedzīvotāja palīdzību tiek aizturēta iereibusi autovadītāja

Valsts policija

Ceturtdien, 10. septembrī ap plkst. 22.00 Valsts policijas amatpersonas saņēma informāciju no kāda iedzīvotāja, ka uz Liepājas šosejas virzienā no Kalnciema uz Liepājas pusi kāda automašīna tiek vadīta nepārliecinoši. Pēc neilga laika Dobeles novadā tika apturēta automašīna, kuras vadītājai tika konstatēts alkohola reibums, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Kāda iedzīvotāja un policijas veiksmīgas sadarības rezultātā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki Dobeles novada Jaunbērzes pagastā uz ceļa Jelgava – Tukums 19. kilometrā apturēja automašīnu „Audi A4”. Veicot alkohola pārbaudi transportlīdzekļa vadītājas izelpā, tika konstatēts, ka viņa 2,80 promiļu reibumā vadījusi automašīnu. Policijā par notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Valsts policija atgādina, ka atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 62. panta ceturtajai daļai par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, tiek piemērots naudas sods 1200 – 2000 eiro apmērā un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz 5 gadiem.

Policija izsaka pateicību iedzīvotājam, kurš ziņoja par aizdomīgo transportlīdzekli, jo tādējādi tika novērsta iespējama nelaime. Tāpat policija aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, kā arī atturēt draugus, paziņas un radiniekus no sēšanās pie stūres alkohola reibumā. Gadījumā, ja tiek pamanīts iespējams likuma pārkāpums, lūgums sazināties ar policiju pa tālruņa numuru 110.

Avots: Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top