Aptuveni 1000 protestētāju izsaka ultimātu Levitam (video)


Aptuveni 1000 protestētāju izsaka ultimātu Levitam (video)

Situācija pulksten 15.00: visa pasākuma laikā kopumā uz šo piketu varētu būt sapulcējušies ap 1000 cilvēkiem, vienlaicīgi Krastmalā bija ap 500. No krastmalas cilvēki dodas prom. Policija aizvien seko līdzi notiekošajam, cilvēku plūsmai un aicina iedzīvotājus turpmāk nepulcēties un ievērot epidemioloģiskās drošības prasības!

Situācija Rīgā, Krastmalā uz pulksten 13.30:
Šobrīd Rīgā, Krastmalā uz iepriekš pieteikto piketu ir sapulcējušies ap 500 cilvēkiem. Atgādinām, ka šobrīd piketus atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 klātienē ārpus telpām drīkst organizēt līdz 50 personām, bet sapulces atbilstoši šiem noteikumiem nav atļautas. Līdz ar to policija ir konstatējusi, ka pasākuma organizators un šī protesta dalībnieki ir pārkāpuši epidemioloģiskās drošības prasības.

Policijas un citu drošības iestāžu spēki šobrīd atrodas notikuma vietā un strādā pēc iepriekš izstrādāta plāna, un ir gatava rīkoties atbilstoši situācijai un saskaņā ar normatīvo regulējumu, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, nepieļautu noziedzīga rakstura izpausmes un cita veida saasinājumus.

Policija brīdina pasākuma organizatorus ievērot epidemioloģiskos noteikumus un saprast, ka šāda veida pasākumi ir ārkārtīgi liels risks gan sabiedrības drošībai, gan veselībai! Savukārt iedzīvotāji ir aicināti nepakļauties provokācijām un neiesaistīties citu personu prettiesiskās darbībās!

Personām, kas pārkāps epidemioloģiskās drošības prasības vai izdarīs citus pārkāpumus, tiks vērtēta atbildība. Pierādījumu nostiprināšanai policija visu notiekošo, tostarp, noteikumu pārkāpumus fiksē ar tehniskajiem līdzekļiem.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: