Seko mums

Dažādi

Apdzenot automašīnu, apvidnieks aizķer velosipēdistu

foto: skaties.lv

Pirmdien, 21. septembrī, Stopiņu novadā, apvidus automašīna veica apdzīšanas manevru un pretējā joslā aizķēra velosipēdu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Braucot pa P2 autoceļu, starp Juglas papīrfabrikas ciematu un Upesciemu ”Nissan Qashqai” vadītājs, apdzenot priekšā braucošu automašīnu, pretējā joslā aizķēra velosipēdu. Autovadītājs skaidro, ka velosipēdists brauca nevis pa šosejas malu, bet gan aptuveni ceļa vidu. Kaut arī šoferis centās izvairīties no sadursmes, tomēr velosipēds tika nedaudz aizķerts. Velosipēda vadītājs iestūrēja grāvī un krita.

Mediķiem radās aizdomas, ka velosipēdistam ir atslēgas kaula lūzums. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē. Policija pašlaik vērtē abu satiksmes dalībnieku rīcību. Vairāk uzzini raidījuma “Degpuntā” sižetā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

9
Izsaki savas domas...

avatar
3
6
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9
ReStAndrisDziiGuntisJevgenijs
Newest Oldest Most Voted
Rihards Z.
Guest
Rihards Z.

Varbūt ir vērts Rīgā, un reģionos izveidot velotrases/velodromus? Ne pirmo, noteikti ne pēdējo reizi dzirdam šāda tipa gadījumus. Šim velosipēdistam šoreiz paveicās, taču uzskatu, ka velosipēdistiem nav vietas uz Latvijas valsts autoceļiem konsekventi apdraudot savas dzīvības un citu dzīves kā arī sirdsapziņas. Ātruma un svara kategorijas ir ļoti atšķirīgas. Jūs taču neliktu cīnīties begemotam pret skunksu? Skunkss ir izveicīgāks, noteikti, taču begemotam atliek trāpīt tikai vienu reizi… Turklāt domāju, ka gan autovadītāji, tā arī apzinīgākie no kaislīgajiem velosipēdistiem atzīs, ka līdzīgi kā atsevišķi autovadītāji, arī daļa velosipēdistu noteikumus neievēro tādējādi īpaši apdraudot savu personisko labklājību. Brauciet uzmanīgi, un cienīsim viens… Read more »

Sanco
Guest
Sanco

Idiots-tavs vēstījums ir sekojošs, man pieder ceļš, manīt savu agresīvo braukšanu netaisos….

Rihards Z.
Guest
Rihards Z.

Protams, atvainojiet. Liksim tranzītam, personiskajiem transportlīdzekļiem kā arī operatīvajam transportam pagaidīt, kamēr velisipēdistam tikai varbūt sagribēsies palaist visus gaidošos garām. Pie reizes vajadzētu arī atļaut bērniem uz skrituļslidām, skrejriteņiem, skrituļdēļiem u.c. atrasties uz koplietošanas ceļiem. Kopā jautrāk, draudzīgāk

Dzii
Guest
Dzii

Bē8rni uz skrituļslidām ir izkalide, bet velosipēdists uz tā ceļa atrodas, jo tas ir viņa pārvietošanās līdzeklis ir tik grūti saprast atšķirību.?

Andris
Guest
Andris

Pavērojiet, kā civilizētajā Eiropā Skandināvijā garas rindas brauc aiz velosipēdistiem gan uz mazākas nozīmes ceļiem, gan kalnu serpentīniem. Tur tas viss liekas dabiski un pašsaprotami. Laikam mūsu steidzīgajai nācijai, kas pie atļautajiem 50km/h brauc vismaz 70, bet pie 70km/h- 90, tas nekad nebūs nedz saprotams, ne pieņemams.

Guntis
Guest
Guntis

Es braucu gan ar auto un velosipēdu,80% autovadītāju vienkārši nezina ceļu satiksmes noteikumus un tādus brīnumus uz ceļa var redzēt ka trūkst vārdu.Pamēģini kaut vienu dienu pabraukt ar atļauto ātrumu ievērojot ceļa zīmes un viss būs kartībā,varbūt redzēsi ka velosipēdistam arī vietas uz ceļa pietiek.

ReSt
Guest
ReSt

Rihards Z., esmu riteņbraucējs, autovadītājs, gājēs un piekrītu Tevis rakstītajam 100%. Galu galā visiem gribas tikt mājās pie savām ģimenēm. Ceļu satiksmes dalībniekiem vajadzētu ievērot ceļu satiksmes noteikumus un regulāri pārlasīt tos, kā arī nevajadzētu uzņemties citu ceļu satiksmes noteikumu “pārmācīšanu”, jo sekas var būt liktenīgas arī skolotājam.
Visu cieņu!

Vio
Guest
Vio

Vainīgs autovadītājs. Jo nevar dzīt garām ja pretī brauc velo.
Nevar 10sek. Pagaidīt ?

Jevgenijs
Guest
Jevgenijs

Rihards Z.-respekt 300%.


Jaunākās

To Top