Seko mums

Dažādi

“Ap 800 cilvēku, un policija neparādījās”: Saeimas deputāts vērš uzmanību uz Rumbulā notiekošo

foto: Ekrānuzņēmums

Piektdienas vakarā, 29.maijā, Rumbulas lidlaukā norisinājies nelegālais dragreiss. Tajā pulcējas gan auto entuziasti, gan sacensību atbalstītāji. Rumbulā notiekošajam uzmanību vērš Saeimas deputāts Sandis Riekstiņš (JKP), kurš norāda, ka policija tur nav redzama.

Rumbulas lidlauku bieži apmeklē simtiem cilvēku, kuri nolēmuši ļauties bīstamām izklaidēm. Arī 29.maijā tur norisinājies nelegālais dragreiss. Tajā daudzi fani sastājušies sacensību taisnes malā, kura bijusi bez norobežojumiem. Cilvēki pulcējušies, aizmirstot par valsts noteiktajiem covid-19 ierobežojumiem, un jutuši līdzi sacensību norisei, neapzinoties, ka sānslīdes gadījumā kāda no mašīnām var “ielidot” pūlī. Šādam pavērsienam var sekot letālas sekas.

“Pēc neoficiālas informācijas, tur bija ap 800 cilvēku, un policija neparādījās. Kamēr oficiālie sacensību organizatori cieš zaudējumus, jo godprātīgi ievēro visus noteikumus, nelegālie rullē! Vērsīšu valdības uzmanību uz šo un gribēšu dzirdēt policijas paskaidrojumus. Ķerstīt tos, kuri atrodas pašizolācijā, ir vieglāk, bet te atklāti ignorē visu, un klusums?”

tā raksta Riekstiņš.

Deputāta pārpublicētajā video redzams, ka Rumbulas lidlaukā 29.maijā notiek dragreisa sacensības ar ielas automašīnām, bet dragreisa taisnes malās stāv skatītāju pūlis. Līdz šim, notikuši vairāki gadījumi, kad auto entuziasti protestējuši pret policijas klātesamību. Jau vēstījām, ka 24. aprīlī, Rumbulas lidlaukā autovadītāji, protestējot, izmantoja skaņu signālus un ar auto palīdzību iebarikādēja policiju. Savukārt 18.aprīlī autovadītāji Rumbulas lidlaukā protestēja, ar skaņas signālu, pavadot policijas ekipāžu. Taču šajā konkrētajā video policijas klātbūtne nav manāma.

Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe skaidro: “Valsts policija ir informēta par notiekošajām darbībām Rumbulas lidlaukā. Līdz šim policija ir veikusi pārbaudes konkrētajā teritorijā un turpinās tādas rīkot. Ja kādā brīdī policija nav bijusi konkrētajā vietā un personas konstatē pārkāpumus ceļu satiksmes jomā vai valstī noteikto ierobežojumu, saistībā ar Covid-19 ierobežošanu, neievērošanā, aicinām par to nekavējoties ziņot policijai, zvanot pa tālruņa numuru 110.”

Piektdienas vakars, Rumbula (video atrasts instagram), nelegālas dragreisa sacensības. Pēc neoficiālas informācijas tur bija ap 800 cilvēkiem un policija neparādījās. Kamēr oficiālie sacensību organizatori cieš zaudējumus, jo godprātīgi ievēro visus noteikumus, nelegālie rullē! Vērsīšu valdības uzmanību uz šo un gribēšu dzirdēt policijas paskaidrojumus. Ķerstīt tos, kuri atrodās pašizolācijā ir vieglāk, bet te atklāti ignorē visu un klusums?

Gepostet von Sandis Riekstiņš am Sonntag, 31. Mai 2020
guest
9 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bla bla bla
Bla bla bla
1 month ago

Izveidojiet no betona apmalēm metru augstu taisnu dragreisa taisni 800m garumā un lai jaunieši izklaidējas. Labāk tā nekā zagt lukturus, skrieties pa ielām vai sēdēt planšetēs.
Protams, aizliegt ir vieglāk kā sadarboties…

Tete
Tete
1 month ago
Reply to  Bla bla bla

Uzrokat lidlauku un nenorisināsies vairs tur. Tas ir tik vienkārši.

Melnis
Melnis
1 month ago
Reply to  Tete

Notiks tad kkur citur. Ļoti vienkārši

Atmatozaks
Atmatozaks
1 month ago
Reply to  Tete

Tev tik uzrakt tevi pashu uzrakt. Sedi majas un ārstē covidu😂

Deputāts slimais
Deputāts slimais
1 month ago
Reply to  Bla bla bla

Oficialie organizatori ciesh😂 vajag taisīt pasākumus kS tautai vajadzīgi un nav kosmiski dārgi. Taka tauta izklaidējas ka var un kur var. Labāk tur nekā uz ielām slipet un covid ir bulshits, tagad visi tik runa par USA grautiņiem korona jau nomira pati no sevis 😂😂😂👍 800 cilvēki…dirshanas… Un ja bija lai arii ir. Ja covids eksistētu tad tie 800 arī būtu slimi.

Puika no video
Puika no video
1 month ago

Kurš tur pelna no dragreisa? Kas tās par muļķībām? Varbūt pirms kko muldēt vajadzētu uzzināt, kas un par ko tur vispār skrienās. Džeki nodod startu, un ja grib tad uzmet kādu betu uz to vienu skrējienu. Tas mūjābēlis lai padomā, kur labāk lai visi skrien? Varbūt uz jūrmalenes? Krastenes? Kāda no tiltiem? Create, dont hate.

Yaya
Yaya
1 month ago
Reply to  Puika no video

Pareiz tu saki labāk lai tur skrienam kur nav stabi ūdeni u. T. T, labāk tur nekā pilsētā. 👍

Gustavs
Gustavs
1 month ago

Valstī 101 lieta kas jauzlabo/jāsataisa, nē, atradis to nozīmīgāko par ko piesieties. Gudri dirst nav malku cirst.

trackback

[…] Ierpriekš ziņojām, ka Rumbulā 29.maijā, pulcējas gan auto entuziasti, gan sacensību atbalstī… Rumbulā notiekošajam uzmanību vērš Saeimas deputāts Sandis Riekstiņš (JKP), kurš norāda, ka policija tur nav redzama. […]


Jaunākais

Seko mums

To Top