Seko mums

Aktuāli

Anniņmuižā nozagto motociklu aizstiepj uz mežu un cenšas nopārdot

foto: Ekrānuzņēmums / skaties.lv

Jau minējām, ka Imantā, Anniņmuižas Bulvārī no piemājas apsargājamas stāvvietas divi garnadži pamanījušies nozagt Yamaha motociklu. Kā izrādās nekaunīgie zagļi pēc pāris dienām mēģināja braucamrīku pārdot. Uzdodoties par potenciālo pircēju uz tikšanos atnāca pats motocikla īpašnieks, vēsta raidījums “Degpunktā”.

No apsargājamas stāvvietas motocikls pazudis naktī uz 9.jūliju. Notikums bijis pēc tam, kad motocikla īpašnieks nomainījis tā dzinēju, pārkrāsojis virsbūvi un pāršuvis sēdekļus, lai izzietu tehnisko apskati un baudītu vasaras braucienus.

Ekrānuzņēmums

Motocikla īpašnieks, Aivars stāsta, sākotnēji domājis, ka viņu izjokojuši draugi, taču pēc tam kad visiem draugiem tika pazvanīts, Aivars sapratis, ka motocikls ir nozagts.

“Sāku apstaigāt tuvākās ēkas, kur ir video novērošanas kameras. Atklājās, ka naktī plkst. 1.07, divi cilvēki atnāca un mēģināja motociklu aizstiept, bet viņiem nekas nesanāca, mocis bija nokritis. Varbūt viņi speciāli viņu nometa, lai pārbaudītu vai mocim ir signalizācija. Pēc tam viņi aizskrēja prom.”

stāsta motocikla īpašnieks, Aivars.

Pēc kāda laika, zagļi atgriezās un tad viņu darbiņš tika paveikts līdz galam, pa abiem motociklu aizstiepjot Dammes ielas virzienā.

Ekrānuzņemums

Pēc saņēmtā zvana, likumsargi ieradušies stāvlaukumā un pieņēmuši no Aivara rakstisku iesniegumu. Video novērošanas kameras ieraksti un nozagtā motocikla attēli arī tika iesniegti policijā. Iegūto informāciju Aivars izplatījis sociālajos tīklos, cerībā, ka kāds no Imantas iedzīvotājiem zagļus varētu atpazīt. Pēc brīža noticis negaidītais.

“Džeks atsūta man bildes un saka “Klausies tavu moci grib man nopārdot!” Mēs sākām veikt izmeklēšanu un uzgājām vietējo jauniešu bariņu, kuri jau te ļoti sen uzdarbojās.”

stāsta Aivars.

Kā raidījums vēsta, savā sludinājumā iespējamais zaglis pievienojis motocikla bildes, pēc kurām motocikla īpašnieks sapratis, ka fotoattēli uzņemti Imantas mežā. Par braucamrīku, kuram vidēji tirgus vērtība ir 3 000 eiro pārdevējs prasījis 8 000 eiro.

Ekrānuzņēmums

“Mēs atradām šo personu, ar viņu sazvanījāmies, piedāvājām labvēlīgi atdot motociklu. Viņam bija dots laiks līdz pusnaktij atdot motociklu. Viss. Nekas nebūs. Viņš teica, ka atdzīs moci, bet tā arī neatdzina,”

piebilst motocikla īpašnieks.

Nākošajā dienā, saprotot, ka pa labam neko sarunāt neizdosies, Aivars sazvanījies ar policijas inspektoriem. Likumsargi sazinājušies ar motocikla pārdevēju un sarunājuši ar viņu satikties Imantas mežā, vietā kur iespējams uzņemtas fotogrāfijas. Iespējamais motocikla zaglis parādījis vietu, kur motociklu pēdējo reiz manījis un to nobildējis, ignorējot faktu, ka to piedāvājis pārdot.

Aivars stāsta, ka šobrīd izmeklēšana ir ievilkusies un ar jaunumiem likumsargi viņu nevar iepriecināt. Vīrietis cer uz cilvēku atsaucību un aizcina ikvienu, kuram ir jebkāda vērtīga informācija, kas var palīdzet atrast nozagto motociklu, sazināties arviņu sociālajā tīklā instagram: @aivarsezz vai vērsties policija zvanot pa tālruni: 110

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Vilks
Newest Oldest Most Voted
Vilks
Guest
Vilks

Bet nu stulbs kā zābaks, vajadzēja sarunāt “apskatīt” moci, tad mentus līdzi vai arī paši un pa purnu smerdelim
..


Jaunākās

To Top