Alus dzeršana un sēšanās pie stūres beidzas ar avāriju: iereibis vīrietis Skrīveru pusē iekuļas nepatikšanās (video)


Alus dzeršana un sēšanās pie stūres beidzas ar avāriju: iereibis vīrietis Skrīveru pusē iekuļas nepatikšanās  (video)

Otrdien Skrīveru pusē kāds šoferis iedzīvojās nepatikšanās, kurām būs krimināltiesiskas sekas. Vīrietis nenodarīja pāri citiem satiksmes dalībniekiem, tomēr izdarīja tādus pārkāpumus, kas administratīvu atbildību vairs neparedz.

Manāmi apjukušais kungs, kas knapi turas kājās, vēl pirms mirkļa vadīja šo zaļo “Mazdu”. Brauciens vīrietim negāja visai raiti, tādēļ notikuma vietā ap vīrieti rosījās ceļu policisti. Vadītājs avarēja uz asfaltēta ceļa starp Skrīveriem un Madlienu, tuvāk Skrīveru robežai. Kā stāsta vadītājs, auto vienkārši sāka slīdēt un savaldīt to vairs nebija iespējams.

Vadītājs nedaudz traumēja seju un kājas, taču mediķu palīdzība viņam nebija nepieciešama un, visticamāk, gūtajiem ievainojumiem nebūs paliekoša ietekme uz veselību. Atbildība par šā negadījuma izraisīšanu gan būs ar jūtamām sekām. Policisti notikuma vietā šoferim veica alkohola koncentrācijas pārbaudi. Izelpā alkometrs uzrādīja 2,33 promiles. Vīrietis notikuma vietā atklāja, ka esot dzēris alu iepriekšējā dienā un arī otrdien, kad noticis ceļu satiksmes negadījums.

Jāsaka, ka ceļa posms, pa kuru brauca vīrietis, bija tiešām apsnidzis un slidens, un, pat vadot spēkratu skaidrā prātā, risks iekļūt negadījumā bija visai liels. Par bezatbildīgo rīcību, apdraudot sevi un apkārtējos, vīrietim būs jāatbild tiesas priekšā. Pret viņu ierosināta krimināllieta, šoferim nebija vadītāja tiesību.

Avots: skaties.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
es
Newest Oldest Most Voted
es
Guest
es

vel volvo strada!?!

Citi šobrīd lasa: