Seko mums

Dažādi

Alojas novadā policija aiztur dzērājšoferi, kurš automašīnā pārvadāja medību bisi

valmieraszinas.lv

Pagājušās nedēļas nogalē Alojas novadā kāds automašīnas “Audi” vadītājs, būdams alkohola reibumā, automašīnā pārvadāja medību bisi, tādējādi pārkāpjot ieroču nēsāšanas noteikumus, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Sestdien, 4.jūlijā, Valsts policija saņēma aculiecinieka zvanu par kādu šoferi Alojas novadā, kurš, iespējams, sēdies pie stūres alkohola reibumā. Saņemtā informācija tika nodota Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas nodaļas inspektoriem, kuri uzsāka transportlīdzekļa meklēšanu.

Pēc brīža, policijas norīkojums pamanīja minēto transportlīdzekli un dova rīkojums spēkratu apstādināt. Ar vīrieti uzsākta saruna, kuras laikā apstiprinājās aculiecinieka sniegtā informācija. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi, konstatēts, ka automašīnas vadītājs pie stūres sēdies 1,9 promiļu reibumā. Savukārt pārbaudot automašīnas bagāžas nodalījumu, tika atrasta un izņemta medību bise, tādējādi pārkāpjot ieroču nēsāšanas noteikumus. Valsts policija ziņo, ka pašlaik notiek faktu pārbaude un vēl lems par atbildību.

Valsts policija aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, kā arī nesēsties automašīnā, kur pie stūres atrodas iereibis vadītājs. Valsts policija aicina nepalikt vienaldzīgiem un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot par to Valsts policijai, zvanot pa tālruni 110.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top