Seko mums

Amizanti notikumi

Alnis pēc pastaigas Rīgas ielās pazūd Zaķusalas krastmalas biezajā krūmājā

foto: skaties.lv

Vakar 21.oktobrī vairākas stundas pa Rīgas mikrorajoniem speciālie dienesti vajāja alni Meža zvērs rīta agrumā bija iemaldījies pilsētā. Ne veterinārārstiem, ne arī policistiem noķert alni neizdevās, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Otrdienas rītā Grīziņkalnā cilvēki bija pamanījuši, ka pa ielām klīst alnis. Cilvēki zvanīja policijai, un likumsargi, piesaistot veterinārus, uzsāka aļņa vajāšanu. Taču dzīvnieks bija ļoti izmanīgs un no aplenkuma Grīziņkalnā tika ārā, attopoties pie dzelzceļa. Netālu no Matīsa kapiem alnis nolēma krūmos atpūsties. Šo brīdi meistarīgi izmantoja Dr. Beinerta klīnikas veterinārārsti. Taču no trankvilizatora devas alnis gan nesaļima, kā bija cerēts, bet gan tieši pretēji – pēkšņi atguvies turpinājis ceļu Rīgas centra virzienā rikšodams pa dzelzceļa sliedēm.

Kā raidījums vēsta, dzīvnieks no dzelzceļa nokāpa Zaķusalā, bet pēc tam metās peldus. Alnim izdevās atgriezties Zaķusalas krastmalā un pazust biezajā krūmājā. Teritorijas pārmeklēšana rezultātu nedeva.

Ja atkārtoti pamanāt alni vai pilsētā sastopiet kādu citu savvaļas dzīvnieku, zvaniet valsts vai pašvaldības policistiem vai arī ziņojiet veterinārārstiem. Rīgas gadījumā Beinerta klīnikas speciālistiem pa tālruni 67288539.

Avots: sadursme.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top