Aknīstes novadā auto notriec gājēju


Aknīstes novadā auto notriec gājēju

25. janvārī Aknīstes novada Asares pagastā vīrietis, vadot auto sakabē ar piekabi, neievēroja drošu un laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur uzbrauca gājējam. Negadījumā gājējs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 6 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona.

Avots: jekabpilslaiks.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Vernons
Newest Oldest Most Voted
Vernons
Guest
Vernons

Ceļu satiksmes Likuma 19. pants “Pienākumi un tiesības”, 3. punkts uzliek par pienākumu Katram rīkoties TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju!
Policija Gājēju atbrīvojusi no atbildības!!! Bet Gājēja rīcība noveda pie sadursmes!
Gājējam aizliegts iziet uz brauktuves, ja tuvojas transports! Nomira tiesības paļauties, kad arī gājēji pildīs CSN prasības. CSL 19. panta 4. punkts.

Citi šobrīd lasa: